Łukasz Szewczyk01.09.2019 (10:38)6 komentarzy

Gabi Drzewiecka poprowadzi "Big Brothera" w TVN7

Gabi Drzewiecka będzie nową prowadzącą reality-show "Big Brother"
Gabi Drzewiecka / fot. Piotr Tarasewicz
Gabi Drzewiecka / fot. Piotr Tarasewicz
Z powodu tragicznej śmierci męża, Agnieszka Szulim podjęła decyzję, że jesienią nie poprowadzi żadnego programu TVN. Edward Miszczak, dyrektor programowy TVN poinformował, że jesienną edycję reality-show "Big Brother" poprowadzi Gai Drzewiecka. Widzowie znają ją m.in. z programu "Dzień Dobry TVN", dla którego przeprowadza wywiady z największymi gwiazdami muzyki

Start nowej edycji "Big Brothera" planowany jest na 13 września 2019 roku na antenie TVN7. Jak informuje nadawca castingi do programu przyciągnęły rekordową liczbę osób. Jedną z uczestniczek będzie Karolina, którą widzowie poznali w poprzedniej edycji. Stacja zapowiada niespodzianki.
Przypomnij, że "Big Brother" na telewizyjną antenę powrócił wiosną, po długoletniej przerwie. Telewizja TVN7 zadowolona jest z wyników oglądalności oraz dużego zainteresowania programem w internecie, szczególnie płatną ofertą na Player.pl. Dlatego podjęto decyzję o kontynuowaniu formatu.

Ogólne zasady programu są proste. Grupa osób na pewien czas wprowadza się do domu Wielkiego Brata naszpikowanego kamerami i odciętego od świata zewnętrznego. Program polega na obserwacji codziennego wspólnego życia uczestników i śledzeniu ich wzajemnych relacji. Dodatkowo życie w domu dyktowane jest poprzez głośniki przez gruby, niewidzialny głos, zwany Wielkim Bratem. Z kolei co jakiś czas mieszkańcy nominują współuczestników do odejścia z programu.

Komentarze (1 - 6 z 6)

lubię jej audycje "Gabinet dźwięku" w Chilli Zet :)
 8  
Czy ta edycja,będzie wolna od lgbt+???Wie ktoś może???
 3  
Gabi przynajmniej potrafi prowadzić wywiady, nie narzuca własnego zdania jak Agnieszka. Lubię ją z Nowej Tonacji w Canal+
 4  
Ten program bedzie jeszcze bardziej LGBT normalnu nie maja szans. Zglosilem sie ale nie podalem wszystkiego o sobie .Pewnie jakbym powiedzial miedzy innymi ze walczę z nowotworem to by mnie wybrali Tego nie chciałem zdradzić. W programie beda gwiazdy i gwiazdeczki.
 1  
Mam nadzieję, że "głosem" Wielkiego Brata będzie mężczyzna!
 1  
Kopia Kingi R. Co akurat jest zaletą...
 5