Łukasz Szewczyk02.09.2019 (13:09)brak komentarzy

Wielkie kino i bohaterowie żyjący ponad prawem w TNT

Środowe wieczory września będą przenosić widzów telewizji TNT do świata obrońców prawa i bezwzględnych kryminalistów. Nie zabraknie nadludzkich sił, tajnych obrzędów oraz sekretnych misji.
Hellboy
Pierwsza środa września przyniesie film akcji "xXx" (4 września). Główny bohater, Xander Cage (Vin Diesel), to żyjący na pograniczu prawa osławiony miłośnik przygód na granicy prawa, który zostaje zmuszony do współpracy z rządem Stanów Zjednoczonych. Agent NSA Augustus Eugene Gibbons (Samuel L. Jackson) wciąga mężczyznę w misję, która ma na celu rozpracowanie zorganizowanej grupy terrorystycznej o nazwie Anarchia 99, przewodzonej przez bezwzględnego przywódcę rosyjskiej mafii - Yorgi'ego.
W ostatnich dniach II wojny światowej naziści z pomocą Rasputina i czarnej magii, usiłują zyskać przewagę w konflikcie i doprowadzić do końca świata. W wyniku tajemniczych obrzędów, na Ziemi pojawia się syn Diabła - główny bohater filmu "Hellboy" (11 września). Okazuje się, że staje się on jednak prawdziwym obrońcą ludzkości, a nie jej zgubą.

Bracia Seth (George Clooney) i Richard Gecko (Quentin Tarantino), bohaterowie filmu "Od zmierzchu do świtu" (18 września), wiodą życie kryminalistów. Po dokonaniu brutalnego napadu na bank w Teksasie, uciekinierzy przedostają się przez granicę Meksyku i trafiają do baru Titty Twister. Tam, tuż przed zachodem słońca na scenie pojawia się piękna Santanico Pandemonium -wtedy rozpoczyna się najbardziej krwawa przygoda wyjętej spod prawa dwójki.

Cykl "Wielkie kino" zamknie produkcja "Niebezpieczny umysł" (25 września), powstała na podstawie autobiografii producenta telewizyjnego Chucka Barrisa (Sam Rockwell). Jego teleturniej "The Dating Game" to jeden z najczęściej oglądanych programów w historii. Mężczyzna prowadzi podwójne życie - jako tajny zabójca, przeszkolony, by zostać agentem CIA dokonuje serii zabójstw, jednocześnie prowadząc życie gwiazdy.