Łukasz Szewczyk03.09.2019 (13:52)16 komentarzy

NC+ zmieniła się w Platformę CANAL+. Nowe promocje, filmowa kolekcja dla wszystkich (wideo)

We wtorek (3 września 2019 roku) platforma NC+ zmieniła nazwę. Z tej okazji rusza kampania reklamowa promująca Platformę CANAL+ i nowe wybuchowe oferty.
NC+ zmieniła się w Platformę CANAL+. Nowe promocje, filmowa kolekcja dla wszystkich (wideo)
Zgodne z zapowiedziami, platforma NC+ zmieniła nazwę na Platforma CANAL+. Zmiana nazwy nastąpiła wyłącznie w sferze wizerunkowej. Formalna nazwa spółki jak i adres oraz dane kontaktowe pozostają bez zmian. Nie ulegają również zmianie warunki umowy i regulaminów świadczenia usług.
- Zmiana nazwy pozwoli nam w jeszcze lepszy sposób korzystać z międzynarodowej siły brandu CANAL+, w który nadal będziemy bardzo mocno inwestować tworząc unikalną ofertę opartą o najlepszą rozrywkę i najnowsze technologie - mówi Jacek Balicki, wiceprezes ds. marketingu Platformy CANAL+


W związku ze zmianami Platforma CANAL+ przygotowała "Wybuchowe promocje". Klienci zawierający nowe umowy na usługi telewizyjne Platformy CANAL+ na 24 miesiące, w zależności od wybranego pakietu, będą mogli korzystać z usług telewizyjnych za 0 zł przez pierwsze 3 miesiące lub otrzymać na ten okres obniżkę ceny abonamentu. W zależności od wybranych ofert promocyjnych klienci będą mogli również otrzymać w prezencie dostęp do kanału CANAL+ 4K Ultra HD, dekodera 4K UltraBOX+ i kanałów Polsat Sport Premium.

Platforma CANAL+ przygotowała również specjalną kolekcję "Wybuchowa paczka", która składa się z 20 trzymających w napięciu filmów akcji z udziałem największych gwiazd światowego kina. Filmy można obejrzeć na ekranie telewizora po podłączeniu dekodera do internetu oraz w nc+ GO na komputerze, tablecie i smartfonie.

Wszyscy klienci zawierający w okresie od 3 do 14 września 2019 roku nowe umowy na pakiety telewizji mogą dodatkowo skorzystać z promocji "Try&Buy", w ramach której do 30 września mogą bez opłat testować ofertę telewizyjną Platformy CANAL+ i zrezygnować z umowy nie ponosząc żadnych opłat.

W związku ze zmianą nazwy zmienił się także adres serwisu internetowego Platformy CANAL+.

Komentarze (1 - 10 z 16)

Wątpliwe czy tak kosmetyczna zmiana poprawi wizerunek platformy.Sztuka dla sztuki, nie wnosząca żadnej wartości dodanej, całkowity przerost formy nad treścią, nie skutkujący powiększeniem bazy klientów.
 47  
"Zgodne z zapowiedziami platforma NC+ zmieniła nazwę na Platforma CANAL+. Zmiana nazwy nastąpiła wyłącznie w sferze wizerunkowej."

..... pudrujcie się dalej wizerunkowo. Klienteli od tego nie przybędzie.
 29  
i co to zmienia, bo nie za bardzo rozumiem. Będzie canal+ w vod jak np. hbo czy nie będzie.
 18  
Zmieniła sie tylko nazwa z tego co widac po stronie zmian w pakietach brak niestety
 19  
Dziękuję, postoję.
 12  
Miał być "boom' a jest lekki niewypał. Brak wejścia do Polski serwisu VOD - MyCanal to wielka porażka wizerunkowa. Liczyłem, ba każdy liczył na coś więcej. Na pełną ofertę VOD C+8 za 29 zł od ręki. Tak by podjąć walkę z HBO i Netflixem.

Panowie szefowie z Canal+ musicie iść tą drogą! Inaczej was nie będzie.
 18  
Nowa strona nie działa nie sa tylko 3 pakiety widoczne cos im sie posypala ta strona
 6  
Cos im nie poszla ta zmina na dekoderze 4k oprawa jest nc+ dalej
 8  
Powinna być specjalna promocja dla abonentów którzy korzystają z pełnego pakietu u operatorów kablowych.
Zamiast 59 zł. powinno być np. przez pierwsze 3 miesiące za 1 zł. a za potem abonament 50% taniej oraz dołączenie kanałów canal+sport3 i 4 , canal+now i wprowadzenie canal+online
 3  
Najlepszy jest polszmat tam canal+sport 3 i canal+sport 4 za 20 zl miesiecznice a w nc+ za 10 x canal+ place 25 zl
 7