Łukasz Szewczyk03.09.2019 (20:42)3 komentarze

"Pani Gadżet" w erotycznym wydaniu jesienią w TVN Style

Nikt tak jak Anna Nowak-Ibisz nie potrafi opowiadać o różnego rodzaju gadżetach. Tym razem czeka ją prawdziwe wyzwanie! Wibratory, czekolada do malowania ciała, najnowsza antykoncepcja, afrodyzjaki oraz zmysłowa bielizna...
"Pani Gadżet erotycznie" w TVN Style
"Pani Gadżet erotycznie" to propozycja dla tych, którzy chcą świadomie podchodzić do tematu życia seksualnego. Gospodyni cyklu porozmawia z ginekologami o antykoncepcji najnowszej generacji oraz nieszkodliwych dla zdrowia metodach regulacji cyklu dla nastolatek i młodych kobiet. Spotka się też z seksuologami i psychologami. Lekarzy zapyta o bezpieczeństwo powszechnie dostępnych afrodyzjaków. Na co zwrócić uwagę przy zakupie? Czy każdy może ich używać? Jakie skutki uboczne może nieść za sobą zastosowanie tych specyfików?

Anna Nowak-Ibisz odwiedzi muzeum, w którym przechowuje się dilda sprzed setek lat. Archeolog i historyk opowiedzą jej o niezwykle długiej historii erotycznych zabawek. Czy wiecie, że najstarsze z nich, czyli kamienne penisy liczą ponad dwadzieścia tysięcy lat, a pierwszy wibrator został skonstruowany prawdopodobnie dla Kleopatry?

W studiu gospodyni programu zaprezentuje różnorodne grupy erotycznych gadżetów. Znajdą się wśród nich wibratory wykonane z najnowszej generacji silikonów medycznych, eleganckie masażery intymne, kulki do ćwiczeń mięśni Kegla, smakowe prezerwatywy, pompki stymulujące miejsca intymne, żelowe pierścienie erekcyjne, piórka do łaskotania skóry, jadalne stringi oraz wielobarwne i wielosmakowe lubrykanty. Będą też gadżety erotyczne odpowiednie dla alergików oraz ludzi ceniących ekologiczne materiały.
W pierwszym odcinku nowego cyklu "Pani Gadżet erotycznie" Anna Nowak-Ibisz zaprezentuje widzom gadżety zarówno dla tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę, jak i tych już bardziej zaawansowanych. Dla początkujących świetnym pomysłem okażą się maska królika z ogonkiem lub proszek musujący, który wzbogaci przeżycia podczas seksu oralnego. Co powiedzą stęsknieni kochankowie na zestaw współpracujących ze sobą urządzeń, którymi mogą stymulować się ... na odległość?

Świat gadżetów erotycznych to nie tylko zabawa! Kulki gejszy wspierają zdrowie każdej kobiety - a te, które znalazła Ania Nowak-Ibisz, są dodatkowo wyposażone w monitoring postępów ćwiczeń. Anna Nowak - Ibisz odwiedzi też wyjątkowe miejsce, w którym zakochani mogą spełniać wszystkie swoje fantazje.

Premierowe odcinki serii "Pani Gadżet erotycznie" w soboty o godzinie 22.25 (od 7 września 2019 roku) na antenie TVN Style.

Komentarze (1 - 3 z 3)

niech tylko nie prezentuje ich na sobie, bo oślepnę
 9  
Niech lepiej nic nie prezentuje - oglądać się nie da! Jest mało wiarygodna. Niech obejrzy Gadżet w TVN Turbo. Tam się fajnie ogląda.
 7  
Rozumiem, że będzie testować na sobie przed kamerami, bo inaczej będzie to mało wiarygodne. :) :) :)
 8