Łukasz Szewczyk04.09.2019 (10:16)1 komentarz

Nowe sezony "Na dobre i na złe" oraz "Na sygnale" w TVP2. Co się wydarzy?

Telewizyjna Dwójka rozpoczyna emisję nowych sezonów swoich medycznych produkcji serialowych.
To już 21. sezon serialu "Na dobre i na złe". Wiktoria (Katarzyna Dąbrowska) w premierowych odcinkach wybierze się w romantyczną podróż do Hiszpanii razem z Blanką (Pola Gonciarz) oraz doktorem Perezem (Marcin Krajewski). Lekarka odwiedzi malowniczą Andaluzję, gdzie dotąd mieszkała jej babcia. Czy dzięki tej wyprawie odnajdzie prawdziwe szczęście?

Doktor Consalida spotka się też z Anną Wilson (Martyna Kowalik), matką Jędrka, która szczerze opowie lekarce o swoich problemach i wyzna, dlaczego przed laty musiała porzucić syna...
Z kolei Falkowicz (Michał Żebrowski) oznajmi Kasi (Ilona Ostrowska), że pragnie, aby ich rodzina się powiększyła, by ukochana urodziła mu syna. Mecenas Smuda, gdy pozna plany męża, będzie bliska paniki. Postanowi jednak sprawdzić, czy profesor naprawdę jest gotów na kolejne dziecko. Czy chirurg zda wymyślony przez nią "test" i na świecie pojawi się Falkowicz junior?

Tymczasem Hanię (Marta Żmuda Trzebiatowska) i Michała (Mateusz Janicki) na jesieni połączy nie tylko przyjaźń... Ich szczęściu szybko zagrozi jednak... prokurator! Młodzi lekarze pomogą nielegalnej imigrantce, która przyjedzie do Polski z Jemenu. O ich wspólnych działaniach dowie się policja i obojgu zagrozi więzienie za współudział w przemycie ludzi.
Doktor Wilczewski odkryje poza tym, że do serca Hani trzeba stać w kolejce. Doktor Antoni Kos (w tej roli: Marcin Przybylski), przyjaciel doktor Sikorki z dawnych lat, będzie jego głównym rywalem.

W kolejnym sezonie do obsady serialu dołączy Jakub Gąsowski (syn Piotra Gąsowskiego i Hanny Śleszyńskiej), który zagra Zdziśka, nowego salowego. Na jesieni w Leśnej Górze pojawią się również kolejni stażyści...

Doktor Kazimiera Radlica (Zuzanna Lit) odwiedzi początkowo szpital jako pacjentka i podczas leczenia zaprzyjaźni się z Bartem (Piotr Głowacki). Później to właśnie profesor namówi ją, by wróciła do marzeń o medycynie, które porzuciła, gdy tuż po studiach miała wypadek i straciła władzę w nogach.

Kazia dostanie się w końcu do Leśnej Góry na staż, a w szpitalu zacznie od razu rywalizować z kolegą ze studiów: Tadkiem Boruckim (w tej roli Marcin Urbanke). Który ze stażystów okaże się lepszym lekarzem... i w finale zdobędzie upragniony etat?


Premierowe odcinki 21 sezonu serialu "Na dobre i na złe" w środy o godz. 20.55 (o 4 września 2019 roku) na antenie TVP2.

W nowym sezonie "Na sygnale" widzów czeka mnóstwo niespodzianek. Martyna (Monika Mazur) będzie musiała zmierzyć się z kilkoma niespodziewanymi sytuacjami w swoim życiu. Tymczasem Anna (Lea Oleksiak), Zosia (Edyta Bełza), Wiktor (Wojciech Kuliński) oraz Nowy (Kamil Wodka) będą chcieli odpocząć od obowiązków podczas biwaku. Ich relaks zostanie jednak zakłócony przez myśliwych, którzy wyznaczyli sobie cel chodzący na dwóch nogach...

Zespół doktor Reiter będzie świadkiem porwania dziecka. Dziewczynkę z jej urodzinowego przyjęcia uprowadzi mężczyzna w stroju super bohatera. Ratownicy od razu ruszą w pościg, ale pomoc dziecku okaże się bardzo trudnym zadaniem. Za to w finale kolejna "szalona" przygoda doktora Góry. Tym razem ratownicy zostaną wezwani do starszej kobiety, która "zasłabła" w parku. Na miejscu odkryją jednak, że seniorek jest kilka i wszystkie zachowują się, jakby postradały zmysły. Zamiast ćwiczyć wspólnie jogę, staruszkom wydaje się, że są "syrenami", w wyniku czego o mały włos nie dochodzi do tragedii. Kilka minut później do grona "szalonych" dołączy Kuba (Wojciech Zygmunt)! Chłopak nagle zacznie się rozbierać i wyzna szefowi miłość...

Premierowe odcinki serialu "Na sygnale" w środy o godz. 21.55 (o 4 września 2019 roku) na antenie TVP2.

Komentarze (1 - 1 z 1)

Jakim trzeba być aktorem (człowiekiem), by w TVP grać.
 4