Łukasz Szewczyk04.09.2019 (20:17)1 komentarz

Radio WAWA wystartowało z akcją "Zróbmy to razem!"

Radio WAWA rozpoczęło akcję "Zróbmy to razem!", obejmującą różnorodne działania prospołeczne realizowane przez stację we współpracy z słuchaczami w różnych częściach kraju.
Zróbmy to razem
- Radio WAWA realizuje "Mission smile". Uśmiechamy się do siebie i do świata, i chcemy zarazić tym uśmiechem wszystkich naszych słuchaczy. Cała nasza działalność antenowa - od muzyki i DJ-ów aż po akcje specjalne - służy budowaniu pozytywnych i radosnych emocji. Nasza nowa inicjatywa pod hasłem WAWA - Zróbmy to razem! pozwoli jeszcze bardziej zaakcentować pozytywny przekaz naszej anteny. Chcemy zmieniać świat na lepszy i zaczynamy od siebie - mówi Tomasz Łysiak, czyli Dedektyw Inwektyw, inicjator i pomysłodawca akcji.
Zróbmy to razem! to różnorodne działania, które podejmowane będą przez Radio WAWA w kolejnych miesiącach. We współpracy z słuchaczami stacja prowadzić będzie akcje prospołeczne, proekologiczne i edukacyjne, zadba o przyrodę, środowisko i zwierzęta. W planach jest m.in. sprzątanie lasów, sadzenie drzew, pomoc dla zwierząt ze schronisk, organizowanie wycieczek rowerowych, prowadzenie zbiórki na wakacje dla dzieci.

Komentarze (1 - 1 z 1)

Radio VOX to miało pierwsze. Zgapiacze!!!!
 2