Łukasz Szewczyk04.09.2019 (20:38)brak komentarzy

"POPkultura" na Gazeta.pl. Nowy program o filmach, książkach i serialach

Na portalu Gazeta.pl debiutuje cotygodniowy program wideo, w którym dziennikarki redakcji Kultura.Gazeta.pl będą opowiadać o filmach, książkach i serialach.
POPkultura
Marta Korycka i Justyna Bryczkowska, redaktorki strony Kultura.Gazeta.pl w nowym programie porozmawiają o kulturalnych nowościach - powiedzą m.in. o najnowszych filmach, książkach czy serialach. - Jesteśmy wielkimi fankami popkultury, dlatego w każdym odcinku programu będziemy opowiadać o tym, co kochamy, co nas zadziwia i rozczula - mówi Marta Korycka, szefowa serwisu Kultura.Gazeta.pl. W "POPkulturze" prowadzące opowiedzą zarówno o nowościach, jak i o ciekawych oraz zabawnych wydarzeniach z przeszłości, a także przedstawią autorski ranking.
Premierowe odcinki "POPkultura" będą dostępne w czwartki o o godz. 19:00 (od 5 września 2019 roku) na stronie głównej Gazeta.pl i w serwisie kulturalnym portalu. W pierwszym odcinku programu widzowie dowiedzą się więcej o najnowszym filmie Patryka Vegi "Polityka", a także o fenomenie legendarnej opery mydlanej - "Moda na sukces".

"POPkultura" to jedna z licznych propozycji cyklicznych programów wideo i serii redakcyjnych tworzonych przez redakcję Gazeta.pl. Od poniedziałku do piątku w godzinach porannych portal zaprasza na "Rozmowę na żywo" prowadzoną przez Łukasza Kijka, Grzegorza Sroczyńskiego lub Jacka Gądka. W poniedziałki na Gazeta.pl dostępny jest m.in. program "Sekcja piłkarska", we wtorki teksty dziennikarza Sport.pl z cyklu "Kiedrosport", w środy użytkowcy Gazeta.pl mogą oglądać "Studio Biznes" oraz cykl "Zwykli niezwykli", a także czytać wywiady z serii "Mamy moc", zaś w czwartki ich uwagę przyciągają m.in. cykle "Skąd jestem" oraz "Mapa smaków Polski". W sumie Gazeta.pl prezentuje aż 17 stałych cykli, które publikowane są o różnych porach dnia, od poniedziałku do niedzieli. Wszystkie można znaleźć w zakładce Cykle Gazeta.pl umieszczonej na pasku nawigacji na górze strony głównej portalu.