Łukasz Szewczyk05.09.2019 (20:23)1 komentarz

14 sezon "Przyjaciółek" w Polsacie

Telewizja Polsat rozpoczyna emisję czternastego sezonu serialu "Przyjaciółki". Do obsady dołączają nowi aktorzy.
Serial "Przyjaciółki" w telewizji Polsat
W czternastym sezonie życie nie oszczędza Anki i jej bliskich. Strzeleccy muszą poradzić sobie z wyjątkowo trudną sytuacją. Relacje między Wiktorem i Patrycją ulegają znacznemu ochłodzeniu, a pojawienie się w ich życiu Kaliny (Maria Pawłowska) - młodej i atrakcyjnej dziewczyny, którą zatrudniają jako nianię - na pewno nie pomaga w odbudowywaniu ich małżeństwa.
Zuza i Janek mają coraz mniej czasu dla siebie. On ze względu na swoją pracę w Gdańsku w domu pojawia się tylko w weekendy, a ona jest całkowicie pochłonięta karierą zawodową i obowiązkami rodzicielskimi. Pewnego dnia w ich domu pojawia się znienawidzony brat Janka - Igor (Stefan Pawłowski). Inga z kolei jest przekonana, że już nic nie czuje do byłego partnera. Do czasu, gdy dowiaduje się, że ten niedługo bierze ślub.

W serialu "Przyjaciółki" obok Małgorzaty Sochy, Joanny Liszowskiej, Anity Sokołowskiej i Magdaleny Stużyńskiej-Brauer występują m.in. Agnieszka Sienkiewicz, Bartek Kasprzykowski, Mateusz Janicki, Krzysztof Wieszczek, Marek Bukowski, Adam Adamonis, Elżbieta Jarosik, Paweł Deląg, Ewa Kasprzyk, Dorota Kolak, Marcin Korcz.

Premierowe odcinki 14 sezonu serialu "Przyjaciółki" w czwartki o godz. 21.10 (od 5 września 2019 roku) na antenie telewizji Polsat.

Komentarze (1 - 1 z 1)

W Polszmacie tylko takie gówno !
 1