Łukasz Szewczyk06.09.2019 (10:36)brak komentarzy

RMF FM rozpoczyna cykl debat wyborczych "Po prostu Polska"

RMF FM na wybory.
Studio RMF FM
W poniedziałek (9 września 2019 roku) po godzinie 18. na antenie RMF FM rusza pierwsza z cyklu debat wyborczych pod tytułem "Po prostu Polska". Debaty odbywać się będą w każdy kolejny poniedziałek czyli 16, 23, 30 września oraz 7 i 11 października. Debaty zaczynać się będą w każdy poniedziałek na antenie RMF i RMF24 oraz stronie głównej Interii po godzinie 18. Po kilkunastu minutach przeniosą się do internetu, na RMF 24 i Interia.pl. Wszystkie debaty znajdą się także na stronach Dziennika Gazety Prawnej.
W każdym programie wystąpią politycy którzy doskonale orientują się w poszczególnych dziedzinach. Dlatego zaproszenia trafią między innymi do aktualnych ministrów oraz do polityków opozycji, którzy mieliby odpowiadać za te ministerstwa. W czasie debat poruszone będą problemy związane z edukacją, ekologią, zdrowiem, praworządnością , gospodarką oraz spraw światopoglądowych.

W debatach wezmą udział przedstawiciele ugrupowań: PiS, PO-Koalicja Obywatelska, Lewica PSL-Koalicja Polska, Konfederacja.

Gospodarzami debat będą; między innymi Marcin Zaborski RMF FM, Patryk Michalski RMF FM oraz dziennikarze Dziennika Gazety Prawnej i Interia.pl

"Po prostu Polska" to największe regularne pasmo debat w popołudniowym primetime (spodziewany udział ponad 1,2 miliona słuchaczy) i projekt radiowo-multimedialny. Podsumowania i zapowiedzi ukażą się również w Dzienniku Gazecie Prawnej.