Łukasz Szewczyk06.09.2019 (11:28)3 komentarze

Jesień w Polsat Games: Nowe produkcje, mistrzowskie zmagania w e-sporcie

Mistrzostwa Świata i Mistrzostwa Europy League of Legends, start reprezentantów Ultraligi w EU Masters. Nowe odcinki "Faux Paux", "Po lekcjach" oraz "Rock w Grach", a także nowe produkcje - "Wszystko Gra" oraz "Nowa Gra+" w nowej formule. Taka będzie jesień 2019 w Polsat Games
Jesień w Polsat Games: Nowe produkcje, mistrzowskie zmagania w e-sporcie
Po emocjonującej fazie play-off w krajowej Ultralidze i pasjonującym finale w wykonaniu Rogue Esports Club i devils.one, obie drużyny rozpoczynają rywalizację na europejskiej Summoner's Rift! EU Masters, czyli esportowa Liga Europy w League of Legends rusza już w następnym tygodniu. Na początek, od poniedziałku, 9 września, do czwartku, 12 września, rozegrane zostaną eliminacje, z których trzy drużyny wywalczą awans do fazy grupowej. Czy Rogue Esports Club dołączy do devils.one, zwycięzców drugiego sezonu Ultraligi, i powalczy z pozostałymi 14 drużynami z lig regionalnych o 150 tysięcy Euro? Finał EU Masters 29 września.
Jednak przed zmaganiami EU Masters, już w najbliższy weekend 7-8 września czekają nas decydujące rozstrzygnięcia w finałach League of Legends European Championship. Najlepsi zawodnicy w Europie powalczą o awans na Mistrzostwa Świata. W roli faworyta esportowej Ligi Mistrzów - gwiazdorskie G2 Esports z polskim junglerem Marcinem "Jankosem" Jankowskim w składzie. Transmisja z najważniejszego turnieju Starego Kontynentu tylko w Polsat Games w sobotę i niedzielę od godziny 17:00.

Gdy już opadnie kurz europejskiej rywalizacja przyjdzie czas na najważniejszy esportowy turniej roku Najlepsze drużyny z całego świata, od środy, 2 października, na ponad 5 tygodni przyjadą do Europy, by rywalizować o tytuł Mistrza Globu w League of Legends. W ubiegłym roku G2 Esports z Marcinem "Jankosem" Jankowskim odpadło dopiero w półfinale. Czy w tym roku zdominują swoich rywali? Finał Mistrzostw Świata 10 listopada w Paryżu. Transmisja tylko w Polsat Games.

Jesienią na antenie Polsat Games zobaczymy dwie nowe produkcje. Już teraz widzowie mogą śledzić program "Wszystko gra", w którym Marina "Lova" Krylova oraz Jędrzej Kupiec wychodzą do ludzi i pytają o tematy związane z grami wideo, wpływem technologii na nasze życie, a także m.in. jak radzą sobie z hejtem w Internecie, czy jak dużo czasu spędzają w wirtualnym świecie. Premierowe odcinki od poniedziałku do piątku o 17:30 w Polsat Games. A już od października w nowej formule powróci program "Nowa Gra+", w którym widzowie zobaczą gameplaye nadchodzących hitowych gier wideo, wśród nich m.in. produkcje polskich developerów - "Dying Light 2" oraz "Cyberpunk 2077".

Oprócz nowych programów na antenę powrócą programy znane już widzom Polsat Games jak "Faux Paux", prowadzone przez Radosława Nałęcza i Tadeusza Zielińskiego. Weterani branży gamingowej przedstawią i skomentują najważniejsze wydarzenia tygodnia. Oprócz tego: specjalni goście, komentarze widzów na żywo i odrobina nostalgii dla starych wyjadaczy.

Znani z grania w Internecie Karolina "Namu" i Mateusz "Brzoza" Brzeziński ponownie stworzą wybuchowy duet w telewizji. Ulubiony program najmłodszych widzów - "Po Lekcjach" - ponownie zagości na antenie Polsat Games, gdzie będą ogrywane kultowe gry dla dzieci. Emisja od poniedziałku do piątku o 15:30.

A Remigiusz "Rock" Maciaszek, jeden z najbardziej rozpoznawalnych twórców na polskim YouTube, ponownie, specjalnie dla widzów Polsat Games w programie "Rock w grach" ogrywa najnowsze ogrywa najnowsze, wysokobudżetowe gry, o których mówi cały świat. Duża dawka emocji i najważniejsze informacje dla wszystkich, którzy zastanawiają się nad zakupem nowych gier wideo z najwyższej półki. "Rock w grach" w sobotę i niedzielę o 16:00 w Polsat Games.

Komentarze (1 - 3 z 3)

Za dużo transmisji lub retransmisji z turniejów a mało recenzji gier , sprzętu komputerowego czy konsol.
 2  
Przede wszystkim za mało animacji japońskich.
 1  
brak animacji manga - to podstawa!!! Taki kanał był już w Polsce na początku 2000 roku
 0