Łukasz Szewczyk07.09.2019 (6:55)brak komentarzy

Premierowe odcinki medycznego programu "36,6°C" w TVN. Co w nowym sezonie?

Na antenę TVN wraca program "36,6°C". Ewa Drzyzga razem z prof. Krzysztofem Łabuzkiem ponownie zapraszają, by wspólnie zadbać o swoje zdrowie. W programie nowe informacje medyczne, sprawdzone metody leczenia i zapobiegania chorobom.
Premierowe odcinki medycznego programu "36,6°C" w TVN. Co w nowym sezonie?
W jesiennej odsłonie "36,6°C" Ewa Drzyzga i prof. Krzysztof Łabuzek zajmą się eksperymentami medycznymi. Sprawdzą, dlaczego regularne uprawianie seksu jest zdrowe, czy bezpiecznie jest picie wody z kranu, jaki wpływ na nasz organizm ma dieta wegetariańska oraz wyjaśnią, jak uzupełniać niedobory witaminy D3.
W nowym sezonie prowadzący program wezmą pod lupę produkty codziennego użytku. Sprawdzą jaki wpływ na nasze zdrowie ma fluor, który ma nas wspomagać w walce z próchnicą, antyperspiranty, których używamy codziennie, a także samochodowe klimatyzacje. Wyniki testów i badań będą zaskakujące!

Jesienne odcinki 36,6°C to także wyjątkowe spotkania - jak na przykład rozmowa z Sandrą Kubicką, modelką i influencerką, która po raz pierwszy otwarcie opowie o swojej intymnej chorobie.

Nie zabraknie też przełomowych odkryć medycznych, takich jak proteza nerwu stworzona przez polskich naukowców, która być może pozwoli na przywrócenie czucia osobom sparaliżowanym. Zobaczymy także operację wszczepienia bionicznego oka oraz weźmiemy udział w wyjątkowych, często pionierskich, operacjach przeprowadzanych przez najbardziej uznanych lekarzy i specjalistów na całym świecie.

Redakcja kontynuuje także akcję #jembozdrowe, by dzieci żyły i jadły zdrowo. W tym sezonie gotowanie z Michelem Moranem i rozmowy o zdrowych i niezdrowych fast foodach.

Premierowe odcinki nowego sezonu programu "36,6°C" w soboty o godz. 18.00 (od 7 września) na antenie TVN.