Łukasz Szewczyk07.09.2019 (6:56)1 komentarz

Nowy sezon "Jaka to melodia?" w TVP1. Nowy prowadzący, jubileusze i pojedynki gwiazd

"Jaka to melodia?" powraca w wielkim stylu i z nowym prowadzącym. Tradycyjnie nie zabraknie wokalistów światowego formatu i największych osobowości polskiej sceny muzycznej. Będą artystyczne jubileusze i pojedynki gwiazd.
W ten weekend wielkie otwarcie nowego sezonu "Jaka to melodia?". Otwarcie to wyjątkowe, bo wpisujące się w uroczyste obchody diamentowego jubileuszu Ireny Santor. Na scenie nie zabraknie szacownej jubilatki, a sylwetkę i twórczość Ireny Santor przypomną goście odcinka: Anna Dymna, Jacek Cygan i Julia Lewenfisz-Górka.
Tego samego dnia, 7 września widzowie będą świadkami jeszcze jednego podniosłego wydarzenia: Norbi oficjalnie przekaże pałeczkę prowadzącego show Rafałowi Brzozowskiemu. Sam zaś rzuci się w objęcia fortuny, która - jak wiadomo - kołem się toczy. Rafał Brzozowski z teleturniejem "Jaka to melodia?" w przeszłości był już związany, występując w nim jako wokalista. Będzie to zatem powrót dawnego domownika, który przybywa, by podjąć się roli gospodarza. W kuluarach szepcze się także, że Rafał nie poprzestanie na spotkaniach z widzami za pośrednictwem szklanego ekranu. Do niektórych domów będzie zaglądać... osobiście.

Jesienne odcinki specjalne "Jaka to melodia?" tradycyjnie będą pełne gwiazd - wystąpią aktorzy seriali "M, jak Miłość" i "Barwy szczęścia", prezenterzy "Pytania na śniadanie", barwni bywalcy programu "Europa da się lubić", a także dziennikarze "Teleexpressu". Naprzeciw siebie staną również przedstawiciele ogrodów zoologicznych: warszawskiego i wrocławskiego. Zapowiada się "dzika" rywalizacja.

Przede wszystkim jednak nie zabraknie tego, za co widzowie od lat kochają program "Jaka to melodia?" - znakomitej muzyki i przebojów, które śpiewają całe pokolenia. A wszystko to w znakomitych aranżacjach muzycznych i nowoczesnej, zrealizowanej z rozmachem oprawie telewizyjnej.


Premierowe odcinki nowego sezonu teleturnieju "Jaka to melodia?" od poniedziałku do niedzieli o godz. 17,30 (od 7 września 2019 roku) na antenie TVP1.

Komentarze (1 - 1 z 1)

Dlaczego dzisiaj zamiast Jaka to melodia jest siatkówka? Żarty z widzów sobie robią na początku sezonu. Jeżeli tak robią nie będę oglądał teleturnieju. Skoro oni sobie żarty z widzów robią niech się nie zdziwią jak widz sobie z nich zadrwi i niech do zera spadnie oglądalność. Wszędzie w programie na internecie że trwa. Gdzie trwa?
 1