Łukasz Szewczyk07.09.2019 (6:57)brak komentarzy

Jesień w Eska TV: Sprawdzone programy, gorące reality-show, nowa prowadząca

Jesienią na ekranie ESKA TV flagowe programy stacji prowadzone przez twarze eski: Olę Kot, Rudego (Filipa Antonowicza), Jankesa (Krzysztofa Jankowskiego) i Damiana Wilczyńskiego oraz nową prowadzącą Olę Ciupę.
Eska TV
Ola Kot będzie sprawdzać "Co się Słucha" oraz odwiedzać najciekawsze wydarzenia by pokazać widzom co się dzieje w show-biznesie. W tej roli zobaczymy ją w programach "Bywanie na dywanie" oraz "Weekend z ESKA TV". Prezenterkę będzie można niebawem także zobaczyć na żywo na antenie Polsatu w programie "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami".
Rudy na antenie ESKA TV poprowadzi m.in. program "Nagrywarka" i "Jazdy Gwiazdy" czyli wywiady w pomarańczowym garbusie. Prezenter razem z Jankesem współtworzy na co dzień także poranek Radia ESKA. Wideo-podsumowania tej audycji można zobaczyć na antenie ESKA TV w programie "The Best of ESKA".

Jankes to najbardziej znana twarz Eski. Prezenter radiowy i telewizyjny. Na antenie ESKA TV prowadzi program "Ranking Jankesa". Pojawiać się także będzie w programie "Weekend z ESKA TV" oraz "The Best of ESKA".

Damian Wilczyński w ESKA TV odpowiada za programy związane z gamingiem. Jesienią będzie można znów zobaczyć go w programie "Będę Grał w Grę".

Do ekipy dołączy nowa prezenterka stacji czyli Ola Ciupa, która poprowadzi "Podwójną Gorącą 20 "oraz program kręcony w polskich klubach czyli "Projekt Impreska". Ola Ciupa - prezenterka TV, modelka, która popularność zyskała jako Słowianka na Eurowizji. Od kilku lat realizuje się jako DJ'ka (DJ SLAVIC) grając w klubach w całej Polsce.

Codziennie od poniedziałku do piątku o godzinie 20:00 na antenie ESKA TV będzie można oglądać także powtórki reality show "Love Island. Wyspa miłości". W niedziele o 23:00 na antenie stacji pojawią się także odcinki "The Best Of Love Island". Program premierowo jest emitowany w Polsacie, a prowadzi Karolina Gilon - modelka, prezenterka telewizyjna, która swoją popularność umacnia dzięki swoim kanałom w social mediach.