Łukasz Szewczyk07.09.2019 (6:58)brak komentarzy

Rusza 12 edycja "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" w Polsacie, Kto na scenie?

Telewizja Polsat rozpoczyna emisję dwunastej edycji popularnego show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo".
Uczestnicy 12 edycji show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" w Polsacie / Fot. Polsat
Uczestnicy 12 edycji show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" w Polsacie / Fot. Polsat
Kolejnych ośmiu artystów będzie pokonywać swoje ograniczenia, słabości, by najwierniej wcielić się w wylosowane ikony polskiej i światowej muzyki. Każdy uczestnik programu musi zdobyć uznanie jurorów oraz swoich kolegów, aby móc wygrać odcinek i przekazać nagrodę, czyli czek na 10 tysięcy złotych na wybrany cel charytatywny. Wisienką na torcie jest zwycięstwo w całej serii i możliwość wsparcia wybranej organizacji kwotą aż 100 tysięcy złotych.
Jesienią zobaczymy jak zawsze cztery kobiety i czterech mężczyzn. Swoje umiejętności aktorskie zaprezentują: aktorka teatralna i telewizyjna, której popularność przyniosły seriale "Na dobre i na złe" oraz "Ranczo" - Emilia Komarnicka; detektyw Natalia Nowak z najchętniej oglądanej produkcji paradokumentalnej w Polsce, czyli emitowanych w Polsacie "Gliniarzy" - Ewelina Ruckgaber, aktorka, odtwórczyni roli Beatki w "Na Wspólnej" - Katarzyna Ptasińska, oraz wokalistka, którą obserwuje ponad 600 tysięcy fanów na Facebooku, więcej niż 200 tysięcy na Instagramie, a jej teledyski zanotowały miliony wyświetleń w serwisie Youtube - czyli Ewelina Lisowska.

Dołączy do nich czworo wspaniałych: utalentowany wokalista i aktor musicalowy, przez wiele lat związany z teatrem Roma Łukasz Zagrobelny, dr Rafał Konica z serialu "Na dobre i na złe" - aktor Robert Koszucki, specjalista od internetowych parodii muzycznych na kanale Youtube pt. "Na Pełnej" oraz członek stylizowanego na lata 90. zespołu disco polo o wdzięcznej nazwie Galaxi Adam Strycharczuk i najmłodszy w tym gronie, 20-letni piosenkarz i tancerz Jeremi Sikorski, którego płyta "Odetchnij" znalazła się w TOP 10 Oficjalnej Listy Sprzedaży w Polsce.

W jury zasiadają: Małgorzata Walewska, Katarzyna Skrzynecka, Paweł Królikowski i Kacper Kuszewski. Program poprowadzą niezmiennie - Piotr Gąsowski oraz Maciej Dowbor.

Premierowe odcinki 12. edycji show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" w soboty godz. 22:05 (od 7 września 2019 roku) na antenie telewizji Polsat.