Łukasz Szewczyk08.09.2019 (18:47)brak komentarzy

TVN rozpoczyna emisję serialu "39 i pół tygodnia"

Telewizja TVN rozpoczyna emisję swojej kolejnej jesiennej nowości ramówkowej.
Serial "39 i pół tygodnia" w TVN
Mocna dawka emocji, humoru, dobrej muzyki i niezastąpiony Tomasz Karolak w roli głównej to znaki rozpoznawcze "39 i pół tygodnia". Tym razem wieczny wesołek, Darek Jankowski, staje przed szokującym, życiowym wyzwaniem. Diagnoza, która zwaliłaby z nóg każdego, nie pozostawia wyboru. Darkowi zostało 39 i pół tygodnia życia.
Darka Jankowskiego (Tomasz Karolak) trudno nie kochać. Szalony, uroczy, zawsze z głową w chmurach, choć pięćdziesiątka już na karku. Powalająco czarujący i niezwykle nieodpowiedzialny. Tej jesieni znajdzie się na największym życiowym zakręcie. Będzie walczył o życie i to dosłownie!

Trudno zaakceptować wyrok śmierci, kiedy życie jest jednym wielkim koncertem rockowym. W jaki sposób Darek, który nigdy nic nie brał na serio, zmierzy się z chorobą? Jedno jest pewne, Darek Jankowski do końca będzie sobą - bo jak umierać, to po swojemu!

Jak to u Darka, nic nie może być normalnie, również w rodzinie. Spotykamy go po 10 latach i choć jest rozwiedziony z Anką (Daria Widawska), nadal mieszkają razem. Do czego doprowadzi taki układ? Darek jak zawsze nie będzie mógł się opędzić od pięknych kobiet, Anka zaś stanie przed trudnym wyborem - kierować się sercem czy rozumem? Szansa na awans zawodowy, wspaniały mężczyzna z poważnymi zamiarami zawrócą jej w głowie. Na prawdziwe przeciwieństwo ojca wyrośnie syn Patryk (Alan Andersz). Odpowiedzialna praca, stabilne życie, szczęśliwa rodzina to dla niego najważniejsze wartości. Jednak los wystawi go na próbę i wszystko stanie na głowie.

W serialu występują: Tomasz Karolak (Darek), Daria Widawska (Anka), Alan Andersz (Patryk), Magdalena Lamparska (Marta), Łukasz Konopka (Piotr), Monika Krzywkowska (Ewa), Sandra Drzymalska (Karola), Marina Łuczenko-Szczęsna (Amanda), Maja Seklecka (Zosia), Cezary Kosiński (Abażur), Krzysztof Banaszyk (Korba), Antoni Królikowski (Zielu), Wojciech Mecwaldowski (Stanisław), Dorota Deląg (Kaśka), Franek Paleolog (Franek)


Emisja premierowych odcinków serialu "39 i pół tygodnia" w niedzielę o godz. 21.30 (od 8 września 2019 roku) na antenie TVN.