Łukasz Szewczyk08.09.2019 (18:53)brak komentarzy

Nowy sezon "Kabaretu na żywo" o nowej porze w Polsacie

Dobra wiadomość dla wszystkich wielbicieli humoru na najwyższym poziomie. Po trzech latach emisji, kabarety tradycyjnie na antenie Telewizji Polsat w niedzielę, jednak w tym sezonie o nowej godzinie emisji
Kabaret Czesuaf
W poprzednim sezonie widzowie mogli oglądać całe programy takich formacji jak Neo-Nówka, Kabaret Skeczów Męczących, czy Smile. Na specjalne życzenie publiczności i tym razem niektóre z odcinków poświęcone będą jednemu kabaretowi ale nie zabraknie niespodzianek.
Na tej imprezie goście spotkają prawie prawdziwego króla, prawdziwego hrabiego, jego nie do końca rezolutnego służącego oraz pannę hrabiankę Wątrobiankę. Będzie kolega z liceum, który ze swoim szwagrem robił takie rzeczy, o jakich nam się nawet nie śniło. Wpadną również Jadwiga, Seba i pan profesor z poprzednich programów. "Przyjęcie z kabaretem Czesuaf" zaszczycą swoją obecnością specjalni goście - Anna Guzik i ulubieniec widzów programu "Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami" - Rafał Maserak. Zagrają oni w premierowym skeczu, w którym zabierzemy widzów w nostalgiczną podróż na szkolną dyskotekę... Wszystko zaś w pięknym anturażu secesyjnego teatru w Cieszynie, gdzie Andrzej Wajda nakręcił "Ziemię obiecaną".

W kolejnych odcinkach "Kabaretów na żywo" na scenie podziwiać będziemy między innymi Kabaret Jurki, Smile, Chyba, Paranienormalnych oraz wielu innych.

Nowy sezon programu "Kabaret na żywo" w niedziele o godz. 20.05 (od 8 września 2019 roku) na antenie telewizji Polsat.