Łukasz Szewczyk09.09.2019 (15:53)7 komentarzy

Poczta Polska partnerem logistycznym w programie Empik Premium

Poczta Polska została partnerem logistycznym w programie Empik Premium. W ramach miesięcznej opłaty w wysokości od 6,67 zł do 9,99 zł klienci Empiku mają możliwość skorzystania z darmowego odbioru przesyłek w sieci Odbiór w Punkcie. Wysokość opłaty jest uzależniona od wariantu abonamentu.
Poczta Polska partnerem logistycznym w programie Empik Premium
Partnerstwo Poczty Polskiej w Programie Empik Premium wpisuje się w strategiczne działania spółki, których celem jest zwiększenie udziału w dynamicznie rozwijającym się rynku e-commerce. To także szansa na popularyzację i pozyskanie nowych klientów dla budowanej przez Pocztę Polską największej w kraju sieci click&collect.
- Empik to jeden z największych klientów Poczty Polskiej. Cieszę się, że kolejny partner biznesowy docenił budowaną przez nas usługę Odbiór w Punkcie, dzięki której zamawiający sami decydują kiedy i gdzie zgłoszą się po swoje zakupy. W pierwszym półroczu 2019 Poczta Polska odnotowała ponad dwukrotny wzrost liczby przesyłek trafiających do punktów odbioru w porównaniu do analogicznego okresu ubiegłego roku. Oznacza to, że co czwarta nadana paczka została odebrana w sieci - mówi Grzegorz Kurdziel, członek zarządu Poczty Polskiej.

Obecnie w ramach Odbioru w Punkcie przesyłkę z Empiku można odebrać w palcówkach pocztowych i stacjach PKN Orlen. Do głównych zalet tej opcji zakupów internetowych można zaliczyć bliskość lokalizacji, wysoką skuteczność doręczeń (przesyłki czekają na odbiór minimum 7 dni bez dodatkowych opłat) oraz elastyczne godziny odbioru (możliwość odbioru przesyłki w późnych godzinach wieczornych, a także w weekendy).

Empik w ramach Premium programu oferuje m.in.: 15% obniżkę w salonach Empik przy zakupie książek, muzyki, filmów, zabawek, artykułów papierniczych i kreatywnych oraz kolekcji Empik; do 20% specjalnego rabatu na ponad 250 tys. produktów oznaczonych etykietą Premium oraz możliwość skorzystania z super ofert dostępnych tylko w Empik Premium; do 3% zwrotu środków za zakupy na swoje konto w Empik.com. Zwrot może wynieść nawet do 600 złotych rocznie; darmową dostawę za zamówienia powyżej 40 zł dla produktów oznaczonych Premium. Oferta ta nie obowiązuje w przypadku zamówienia z płatnością przy odbiorze.

Komentarze (1 - 7 z 7)

Nigdy nie bierzcie opcji odbiór w punkcie! Idę do urzędu bo jest sms że przesyłka jest w punkcie, a pani do mnie, nie mam pańskiej paczki i co mi pan zrobi ? A jakieś tam sms-y mam w d...ie.
 0  
Ja korzystam i zawsze wszystko jest na czas. Założyłem sobie empik premium 2 tygodnie temu i jestem zadowolony. Ta zniżka do 20 % na stronie jak dla mnie bomba. Opłaca się.
 0  
Nie polecam ani sklepów Empik - słaba oferta i wysokie ceny - konkurencja posiada znacznie lepszą ofertę.
Nie polecam też poczty polskiej, długi czas dostarczenia listu i paczek, nieprzyjemna obsługa, wysokie ceny za dostarczenie. Na szczęście i w tym przypadku jest konkurencja oferująca znacznie wyższą jakość usług.
 1  
Szanuję empik za tę ofertę. Zniżki do kina to fajny pomysł :)
 0  
no nieźle. Ta zniżka -15 w salonach to bardzo spoko opcja szczególnie że często robię u nich zakupy :) pozdrawiam
 0  
czyli nie tylko mi sie podoba ta usługa ;p chyba wkoncu sie skusze, ta stała znizka w saloanch brzmi seiro spoko
 0  
Empik premium, czyli w końcu jakaś firma docenia stałego klienta, fajnie :D
 0