Łukasz Szewczyk09.09.2019 (16:44)brak komentarzy

"Szansa na sukces" w TVP2. Jesienią eliminacje do Eurowizji Junior i Debiutów w Opolu 2020

"Szansa na Sukces" ponownie w TVP2.
Szansa na sukces
Na antenę TVP2 wraca kultowa "Szansa na Sukces. Opole 2020", której gospodarzem będzie Artur Orzech. Formuła programu nawiązuje do pierwszego polskiego muzycznego show autorstwa Elżbiety Skrętkowskiej, które widzowie przez dziewiętnaście lat oglądali w Dwójce.
Uczestnicy programu wybiorą rodzaj podkładu muzycznego i wykonają utwory artysty, który oceni ich wokalne umiejętności. Dla każdego debiutanta Artur Orzech wylosuje utwór z listy piosenek wykonawcy goszczącego w programie. Laureaci poszczególnych odcinków zostaną zaproszeni do finałowego koncertu w trakcie którego, na zwycięzcę zagłosują widzowie.

W sezonie jesiennym "Szansa na sukces. Opole 2020" będzie miała nieco zmienioną formułę - w pierwszych trzech odcinkach widzowie TVP2 zobaczą występy dzieci w wieku 9 - 14 lat, które zaśpiewają piosenki Majki Jeżowskiej, Papa D oraz Blue Cafe. W czwartym odcinku "na żywo" zmierzy się trójka dziecięcych finalistów, a jej zwycięzca - wybrany w głosowaniu SMS przez widzów - będzie reprezentował Polskę w konkursie Eurowizja Junior, którego w tym roku gospodarzem będzie Polska.

W kolejnych odcinkach programu z repertuarem muzycznych gwiazd, m.in.: Andrzeja Piasecznego, Edyty Geppert, Jana Borysewicza, Krzysztofa Cugowskiego, Kamila Bednarka, czy zespołu Ich Troje zmierzą się debiutanci w różnym wieku. Nagrodą główną dla zwycięzcy programu, wyłonionego w głosowaniu SMS, będzie udział w opolskim koncercie "Debiutów" im. Anny Jantar.Premierowe odcinki programu "Szansa na sukces. Eurowizja Junior 2019 / Opole 2020"w niedziele o godz. 15.15 (od 8 września 2019 roku) na antenie TVP2.