Łukasz Szewczyk09.09.2019 (17:01)1 komentarz

23 sezon telenoweli "Klan" w TVP1. Co się wydarzy?

Powrót Alicji (Maria Winiarska) i Andrzeja Marczyńskich (Wojciech Wysocki), awans Piotra (Jacek Borkowski) i Elizy (Zofia Nowakowska) do kolejnego etapu talent show, prywatne lekcje Beaty (Magdalena Wójcik) u przystojnego instruktora salsy, nowy mężczyzna w życiu Czesi (Anna Powierza) - to zaledwie niektóre z nieoczekiwanych zwrotów akcji, do których dojdzie w 23 sezonie telenoweli "Klan".
Klan - grafika
Elżbieta i Jerzy Chojniccy (Barbara Bursztynowicz i Andrzej Grabarczyk) przyjmą pod swój dach Lutkę Hermanowicz (Joanna Kurowska) i Krzysztofa Bąka (Krzysztof Tyniec) na czas trwania remontu w ich domu. Wyniknie z tego sporo zabawnych sytuacji i... kłopotów. Zwłaszcza, że remont potrwa znacznie dłużej, niż wszyscy - zarówno gospodarze, jak i lokatorzy - początkowo zakładali.
Paweł Lubicz (Tomasz Stockinger) dozna szoku, gdy pewnego dnia do drzwi jego gabinetu zapuka były wspólnik Andrzej Marczyński (Wojciech Wysocki), który okazał się oszustem i, aby uciec przed wierzycielami, sześć lat temu upozorował własną śmierć, a następnie wyjechał z Polski. Powrót ginekologa, bynajmniej nie ucieszy właściciela Elmedu. Jeszcze większy powód do zmartwienia będzie miała Alicja Marczyńska (Maria Winiarska), była żona lekarza. Intuicja podpowie jej, że Andrzej chce wyłudzić od niej i jej obecnego męża, docenta Gwidona Sarny (Ryszard Kluge) pieniądze.

Przygotowania do wspólnego występu w telewizyjnym talent show bardzo zbliżą do siebie psychoterapeutę Piotra Rafalskiego (Jacek Borkowski) i jego byłą już pacjentkę Elizę (Zofia Nowakowska). Po nagraniu programu Rafalski odwiezie aspirującą do pozycji gwiazdy wokalistkę do domu, ale nie przyjmie jej zaproszenia na kawę. Postanowi jak najszybciej pochwalić się swojej żonie Beacie (Magdalena Wójcik), że on i jego młoda partnerka zakwalifikowali się do kolejnego etapu przesłuchań. Wkrótce potem Borecka-Rafalska poinformuje męża, że zapisała się do szkoły tańca i wykupiła prywatne lekcje salsy u bardzo przystojnego instruktora Zbyszka (Wojciech Michalak).

Ku rozpaczy Brajana Cebuli (Marcin Błaszak), Czesia Kot-Kurzawska (Anna Powierza) zacznie spotykać się z Markiem (Marcin Kaleta), przystojnym ojcem jednego z chłopców uczęszczających do prowadzonego przez nią przedszkola. Autentycznie zauroczona uzna, że jest zupełnie inny niż mężczyźni, których do tej pory znała, a Cebuli wprost zakomunikuje, że nie powinien liczyć z jej strony na nic więcej niż przyjaźń. Brajan tak bardzo się zdenerwuje, że spowoduje wypadek i straci pracę u Igora Rutki (Zbigniew Suszyński). Poszkodowany w stłuczce biznesmen zaproponuje posadę swojego nowego kierowcy i... prawej ręki Leszkowi Jakubowskiemu (Artur Dziurman), z czego najbardziej ucieszy się jego żona Bogna (Justyna Sieńczyłło).

Emisja premierowych odcinków 23 sezonu telenoweli "Klan" od poniedziałku do piątku o godz. 18.00 (od 9 września 2019 roku) na antenie TVP1.

Komentarze (1 - 1 z 1)

Rysiek zmartwychwstanie, Maciuś zostanie gejem, Grażynka wda się w romans z księdzem, doktor Lubicz zmieni płeć, a ruda Olka zostanie chinką czikulinką.
 20