Łukasz Szewczyk09.09.2019 (17:21)4 komentarze

Kulinarne show z produktami z Biedronki. "Gotowi do gotowania. Start!" w TVP2. Prowadzi Marzena Rogalska

Na antenie telewizyjnej dwójki startuje nowe show kulinarne.
"Gotowi do gotowania. Start!” w TVP2 / Fot. TVP
"Gotowi do gotowania. Start!” w TVP2 / Fot. TVP
"Gotowi do gotowania. Start!" to pełne życia show, w którym dwie drużyny, w każdej dwie osoby: profesjonalny szef kuchni oraz miłośnik gotowania - mają jedynie 20 minut, by przygotować smaczne i kreatywne danie z produktów dostępnych w sieci sklepów Biedronka o łącznej wartości nie większej niż 25 złotych. Program jest przygotowany w pełnej współpracy z partnerem - Jeronimo Martins, właścicielem sieci sklepów Biedronka.
Obecna w studiu publiczność na końcu każdego odcinka oceni potrawy przygotowane przez drużyny i zagłosuje na najlepsze dania. Zwycięzcą odcinka jest kulinarny amator, który wraz z profesjonalnym szefem kuchni tworzy drużynę. Nagrodą w programie jest voucher na zakupy w sieci sklepów Biedronka - sponsora i partnera programu.

"Gotowi do gotowania. Start!" to pełne humoru show prowadzone przez miłośniczkę dobrej kuchni Marzenę Rogalską, z pomysłami na codzienne, smaczne i pełne fantazji obiady przygotowane w krótkim czasie! To codzienna porcja kulinarnych inspiracji i praktycznych porad dla widzów. Uczestników amatorów w ich kulinarnych zmaganiach wspierać będą profesjonalni szefowie kuchni: Marco Ghia, Adriana Marczewska, Michał Bałazy, Dominika Wójciak, Piotr Ostrowski oraz Charles Daigneault, którzy odkryją przed widzami tajniki sztuki kulinarnej, prezentując cały wachlarz swoich możliwości.

Premierowe odcinki kulinarnego show "Gotowi do gotowania. Start!" od poniedziałku do piątku o godz. 18:30 (od 9 września 2019 roku) na antenie TVP2.

Program "Gotowi do gotowania. Start!" jest oparty na zagranicznej, sprawdzonej formule. Do tej pory był emitowany m.in. w Wielkiej Brytanii (BBC2), Włoszech (Rai1) Norwegii, Francji, Niemczech, Brazylii, USA, gdzie cieszył się ogromną popularnością.

Komentarze (1 - 4 z 4)

To jest reaktywacja dawnego smaczneGO. Ten program prowadziła Olga Bończyk
 1  
Wreszcie Rogalska na swoim miejscu, czyli w dyskoncie na zakupach.
 7  
Z biedronki to raczej nic dobrego się nie ugotuje.
Kindawa chrabina Błoćka 10.09.2019 (16:58:33)
 6  
Czyżby TVPis drożyzna w sklepach dopadła że korzystają z usług Biedronki?
 1