Łukasz Szewczyk09.09.2019 (17:30)2 komentarze

Nowe reality-show "Teściowe i synowe. Kto tu rządzi?" w TVP2

Na antenie telewizyjnej Dwójki debiutuje reality-show o tematyce kulinarnej, w którym rywalizować będą ze sobą zespoły złożone z synowych i teściowych.
Nowe reality-show "Teściowe i synowe. Kto tu rządzi?" w TVP2
W każdym tygodniu w szranki staną 4 dwuosobowe zespoły, które będą zapraszać się nawzajem na przygotowane przez siebie mini przyjęcia w formie obiadu lub kolacji. Wszystkie pary będą miały takie same możliwości, aby zabłysnąć wśród gości: ten sam budżet i ten sam czas na organizację przyjęcia. W każdym zespole z góry będzie też określony podział zadań: synowa będzie musiała zrobić zakupy, ugotować wymyślone przez teściową dania, nakryć do stołu i podać kolację gościom, natomiast teściowa będzie wszystkim zarządzać i przyjmować gości, którymi będą pozostałe uczestniczki programu - teściowe. Goście ocenią przygotowane przyjęcie i dania przyznając punkty od 1 do 10. W finale tygodnia zwycięży ta para (synowa i teściowa), która od rywalek otrzyma największą liczbę punktów, a w nagrodę panie otrzymają 10 tysięcy złotych do podziału.
W nowym, kulinarnym reality show widzowie TVP2 obserwować będą zmagania kobiet, które łączy, ale równie często dzieli jeden ukochany mężczyzna - syn i mąż. Jak teściowe i synowe poradzą sobie z gotowaniem, zakupami i przyjmowaniem gości? Czy będą miały podobny gust, czy może każda z nich będzie chciała wszystko zrobić "po swojemu"? Czy w obliczu wyzwania uda im się uniknąć napięć i sporów? W programie zobaczymy dwa pokolenia Pań, dwa różne pomysły na dom, na kuchnię, gotowanie, gospodarowanie finansami, czy przyjmowanie gości.


Premierowe odcinki reality-show "Teściowe i synowe. Kto tu rządzi?" od poniedziałku do piątku o godz. 18:55 (od 9 września 2019 roku) na antenie TVP2.

Komentarze (1 - 2 z 2)

Ależ program misyjny.
No tak ale ma być dla mas, to nic że razi ludzi inteligentnych.
 2  
Mnię tam nic razi hehe,bo elektryka prond nie tyka hehe
 4