Łukasz Szewczyk10.09.2019 (19:58)brak komentarzy

20 sezon "M jak miłość" w TVP2. Co w nowych odcinkach

Telewizyjna Dwójka rozpoczyna emisję jubileuszowego, 20 sezony serialu "M jak miłość". Co się wydarzy?
20 sezon "M jak miłość" w TVP2. Co w nowych odcinkach
Marzenka (Olga Szomańska) i Andrzejek (Tomasz Oświeciński) będą świętować, bo spełni się ich największe marzenie. Gdy okaże się, że Lisiecka zajdzie w ciążę, mąż będzie gotów nosić ukochaną na rękach. Z kolei Ula (Iga Krefft), tylko z pozoru znajdzie szczęście u boku męża (Arkadiusz Smoleński). Cały czas będzie jednak myśleć o Janku (Tomas Kollarik), aż w końcu oboje dadzą Bartkowi powód do zazdrości!

U Mostowiaków nadal będą mieszkać Kisielowa (Małgorzata Rożniatowska) z Żakiem (Krzysztof Tyniec), coraz bardziej grając gospodarzom na nerwach. Artur (Robert Moskwa) mało nie wybuchnie, gdy Robert zacznie "adorować" Marię (Małgorzata Pieńkowska)... W finale cierpliwość straci nawet Barbara (Teresa Lipowska), gdy Żak bez pytania weźmie szachy, należące do Lucjana. Jak zakończy się dla seniora ta "wpadka"?

Tymczasem Mateusz (Krystian Domagała) zostanie w Polsce, by przygotować się do matury i od razu zacznie chodzić z Lilką (Monika Mielnicka) na wagary, ku przerażeniu opiekującej się nim Marii. Po kilku tygodniach, z każdym dniem coraz bardziej zakochani, młodzi postanowią przeżyć razem swój "pierwszy raz".
W premierowych odcinkach Rogowska dostanie też złą wiadomość o śmierci Kamila Starskiego. Biznesmen pozostawi swój testament u Wernera (Jacek Kopczyński) i w ostatnim liście poprosi prawnika oraz Marię, by odszukali jego nieślubnego syna, z którym nie miał dotąd kontaktu. Kim okaże się chłopak, który odziedziczy fortunę Starskiego?

W kolejnym sezonie Agata (Katarzyna Kwiatkowska) odzyska radość życia i nawiąże gorący romans. Jej brat się tym zaniepokoi, obawiając się, że znów trafiła na mężczyznę, który złamie jej serce. Kto okaże się wybrankiem lekarki?

W premierowych odcinkach widzów czeka spora też dawka adrenaliny: Skalski (Tomasz Ciachorowski) postanowi zemścić się na Izie (Adriana Kalska) oraz Marcinie (Mikołaj Roznerski) i zastawi na młodych pułapkę, uderzając, gdy zakochani pojadą nad jezioro. Czy Chodakowski zdoła obronić rodzinę, a szaleniec znów trafi za kratki?

Do obsady jesiennego sezonu "M jak Miłość" dołączy Tomasz Dedek, który wcieli się w rolę Olewicza - sąsiada Marcina oraz Izy znad jeziora. Grany przez niego bohater szybko okaże się czarnym charakterem. Kłamstwa, szantaż - w ciągu kolejnych tygodni poznamy Olewicza od najgorszej strony, a jego ofiarą będzie jeden z głównych bohaterów serialu.


Premierowe odcinki serialu "M jak miłość" w poniedziałek i wtorek o godz. 20.55 (od 10 września 2019 roku) na antenie TVP2.