Łukasz Szewczyk11.09.2019 (10:39)9 komentarzy

Konkurent dla Netflixa i HBO GO? Jesienią rusza Apple TV+. Co w ramówce?

Firma Apple zapowiedziała uruchomienie nowej usługi subskrypcji wideo.
"See" w Apple TV+
"See" w Apple TV+
1 listopada 2019 roku oficjalnie wystartuje nowy serwis VOD o nazwie Apple TV+, który zaoferuje widzom dostęp do oryginalnych treści bez reklam, na żądanie, zarówno online, jak i offline. Usługa Apple TV+ od razu dostępna będzie w ponad 100 krajach, także w Polsce. Dostęp do Apple TV+ będzie możliwy za pośrednictwem urządzeń Apple, aplikacji oraz wybranych telewizorów Samsung Smart TV. W przyszłości usługa ma być dostępna także na platformach Amazon Fire TV, LG, Roku, Sony i VIZIO.
Miesięczna subskrypcja wynosi 24,99 zł po 7‑dniowym okresie próbnym. Bez zobowiązania. Jedna subskrypcja przeznaczona jest na jedną Chmurę rodzinną (do 6 osób).

Dodatkowo Apple przygotowało promocję, kupując nowego iPhone'a, iPada, iPoda touch, Maca lub Apple TV można zyskać dostęp do Apple TV+ na cały rok. Oferta będzie obowiązywała od 1 listopada 2019 roku i będzie ważna przez trzy miesiące po aktywacji kwalifikującego się urządzenia.


Co w ramówce?'
W dniu startu usługi widzowie zyskają ostęp do pierwszych oryginalnych produkcji. Wśród nich m.in.: epicki dramat z udziałem Jasona Momoa i Alfre'a Woodarda - "See", dramat z udziałem Reese Witherspoon i Jennifer Aniston - "The Morning Show", mroczną komedię o dojrzewaniu "Dickinson", nową serię Ronalda D. Moore'a "For All Mankind" o tym, co by się stało, gdyby globalny wyścig kosmiczny nigdy się nie zakończył, nową serię dla dzieci od twórców "Ulicy Sezamkowej" - "Helpsters", premierową produkcję Peanuts Worldwide i DHX Media - "Snoopy in Space", nową odsłonę "Ghostwriter", film dokumentalny "The Elephant Queen" oraz rozmowy Oprah Winfrey.

Biblioteka oryginalnych produkcji co miesiąc ma poszerzać się o nowe pozycje. W planach są m.in. thriller psychologiczny "Servant", seria badająca obsesję Ameryki na punkcie pewnej zbrodni i obawy dotyczące prywatności, mediów i rasy - "Truth Be Told", historie imigrantów w Ameryce inspirowane Epic Magazine - "Little America", film fabularny zainspirowany prawdziwą historią "The Banker" (w rolach głównych Anthony Mackie i Samuel L. Jackson) oraz film "Hala".

Komentarze (1 - 9 z 9)

Abo za HBO, Netflixa, Amazona, Apple, niedługo za Disneya... ach! jak człowiek marzył o takim rozdrobnieniu, by móc każdemu z osobna płacić ;p Po prostu bosko! :))))
 10  
to po co komu w tym momencie tv w której nic nie ma
 13  
Ja niedawno kupiłem tv panasonic i pod względem aplikacji to 2 metry mułu. Nawet hbo go nie ma a model tv z 2019roku.
 7  
Dobrym zwyczajem jest myślenie przed zakupem a nie po nim, czy ten panas był tak tajemniczy że nie było w specyfikacji podane co to ustrojstwo posiada i potrafi?- tak wyglądają zakupy na postawie reklamy... ładny wygląd, piękny obraz, świeci się jak psu jaja tyle że potem żal.
 6  
Średnia cena za wypożyczenie jakiegoś świeżego filmu to 14,99 pln (48 h w jakości 4K). Czyli jeśli ktoś oglądał miesięcznie więcej niż dwa filmy za pośrednictwem Apple to jest dobry deal. A biorąc pod uwagę, że te świeże pozycje pojawiają dużo wcześniej niż w Netflix to kolejny plus.
 7  
Dobrym zwyczajem jest myślenie przed zakupem a nie po nim, czy ten panas był tak tajemniczy że nie było w specyfikacji podane co to ustrojstwo posiada i potrafi?- tak wyglądają zakupy na postawie reklamy... ładny wygląd, piękny obraz, świeci się jak psu jaja tyle że potem żal.
Akurat np. oled-y LG wygladają ładniej niż to samo od Panasa, aczkolwiek chowają się specyfikacją co do nich mimo iż panele te same.
 1  
Nie wszystkie serwisy musisz wykupić łącznie, możesz to zrobić osobno, gdy będzie coś co cię zainteresuje.

Mnie ciekawi czy aplikacja będzie dostępna na Androida i na stronie www?
 1  
A ja mam HBO GO NC+go i IPLA to mi zupełności wystarczy
nowego serwisu nie potrzebuje
 5  
OK. Ale jak z tłumaczeniem na polski. Oj chyba Netflixa nie przebije.
 0