Łukasz Szewczyk12.09.2019 (12:13)2 komentarze

"Wkręceni w randkę". Rusza nowe reality-show TVP2

W dzisiejszych czasach, mimo błyskawicznego rozwoju portali społecznościowych oraz aplikacji randkowych, liczba singli stale rośnie. Znalezienie prawdziwej miłości w XXI wieku to nie lada wyzwanie. Ale od czego ma się przyjaciół?
Anna Lucińska i Olek Sikora prowadzącymi reality-show TVP2 "Wkręceni w randkę" / Fot. TVP
Anna Lucińska i Olek Sikora prowadzącymi reality-show TVP2 "Wkręceni w randkę" / Fot. TVP
Na antenie telewizyjnej Dwójki rusza emisja nowego reality-show "Wkręceni w randkę". W każdym odcinku programu poznamy jedną osobę szukającą miłości. Grupa przyjaciół, wspólnie z prowadzącą program - Anną Lucińską, wytypuje dla niej trzech idealnych kandydatów (lub kandydatki), a następnie zaaranżuje trzy "przypadkowe" spotkania.
Dopiero po trzeciej randce "wkręcany" dowie się o tym, że nowo poznane osoby w jego życiu nie pojawiły się przypadkiem. W studiu, razem z prowadzącym Olkiem Sikorą, wspólnie obejrzą relację z odbytych spotkań. A potem już czas na decyzję. Z którą z tych osób "wkręcany" bohater zechce wyjechać na wycieczkę? Kto wzbudzi największe zainteresowanie oraz chęć kontynuowania znajomości?


Premierowe odcinki programu "Wkręceni w randkę" w czwartki o godz. 21.55 (od 12 września 2019 roku) na antenie TVP2.

Idea programu oparta jest na zagranicznym formacie "Matchmakers", wykreowanym przez firmę Roses are Blue oraz dystrybuowanym przez Propagate International.

Komentarze (1 - 2 z 2)

odgrzewane kotlety bramka numer 3 :P
 3  
Jest Kusrki, jest misja
 0