Łukasz Szewczyk13.09.2019 (9:00)brak komentarzy

Rusza 10 edycja "Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami" w Polsacie. 11 gwiazd na parkiecie

Telewizja Polsat rozpoczyna emisję 10 edycji tanecznego show "Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami". Parkiet show rozbłyśnie nowymi 11 gwiazdami, które zmierzą się w walce o Kryształową Kulę i wielkie pieniądze.
Uczestnicy 10 edycji show "Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami" w Polsacie / Fot. Polsat
Uczestnicy 10 edycji show "Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami" w Polsacie / Fot. Polsat
Przed nimi długie godziny spędzone na sali treningowej, pot, kontuzje, porażki i pierwsze sukcesy, jednak przede wszystkim przygoda życia. W każdy piątkowy wieczór czeka nas wielka dawka rozrywki i emocji, czyli gorące samby, zmysłowe rumby i zachwycające walce.
W jesiennej edycji show oko w oko z tańcem towarzyskim staną piosenkarka, wulkan energii Joanna "Ruda" Lazer w parze z Rafałem Maserakiem, ulubienica publiczności, aktorka Barbara Kurdej-Szatan, nad którą czuwać będzie Jacek Jeschke, fotomodelka Monika Miller, którą w świat tańca wprowadzi trzykrotny zwycięzca show Janek Kliment, youtuberka i influencerka roku Magda Bereda u boku Kamila Kuroczko, prezenterka Radia Eska i Eska TV Ola Kot, którą zobaczymy w parze z Tomkiem Barańskim, od lat zakręcona piosenkarka Reni Jusis, której na parkiecie towarzyszyć będzie debiutujący w programie Misza Steciuk, trener personalny i zawodnik KSW Akop Szostak i Sara Janicka, którą publiczność poznała w programie "World of Dance", wokalista i aktor Rafał Szatan u boku ślicznej Lenki Klimentovej, komik z Formacji Chatelet Adam Małczyk, któremu świat tańca pokaże Hania Żudziewicz, kucharz i youtuber Damian Kordas u boku Janji Lesar i supermodelka Sandra Kubicka, której partnerować będzie... Adam Adamonis, czyli serialowy mąż Małgorzaty Sochy z uwielbianych przez widzów "Przyjaciółek". Okazuje się, że Adamonis jest nie tylko aktorem ale i zawodowym tancerzem klasy S.

Zmagania gwiazd "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" oceni trzy osobowe jury: sędzia międzynarodowy Iwona Pavlović, najbardziej utytułowany zawodowy tancerz latynoamerykański - Michał Malitowski oraz jeden z najbardziej charyzmatycznych polskich aktorów - Andrzej Grabowski. W roli prowadzących ponownie zobaczymy sprawdzony duet - Paulinę Sykut-Jeżynę i Krzysztofa Ibisza.

Premierowe odcinki 10 edycji programu "Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami" w piątki o godz. 20.05 (od 13 września 2019 roku) na antenie telewizji Polsat.

Dodatkowo, tuż po zakończeniu programu (po 22.00) na platformie IPLA "Kulisy Tańca z Gwiazdami". Na widzów czekają najświeższe informacje o uczestnikach 10. edycji show. Rozmowy z uczestnikami, relacje z występów, gorące komentarze oraz wiadomości o bohaterkach i bohaterach "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami". Kamera pojawi się wszędzie tam, gdzie dzieje się coś ważnego związanego z programem. Dziennikarze będą nie tylko tuż obok parkietu, ale zajrzą też do sal treningowych oraz odwiedzą garderoby gwiazd. Prześledzą i będą relacjonować każdy szczegół przygotowania do tanecznych występów.