Łukasz Szewczyk13.09.2019 (20:02)brak komentarzy

Odeta Moro nową prowadzącą Onet Rano

Odeta Moro została nową prowadzącą program Onet Rano. Pierwsze wydanie prowadzone przez dziennikarkę będzie można oglądać w poniedziałek, 16 września 2019 roku w Onecie oraz w mediach społecznościowych.
Odeta Moro nową prowadzącą Onet Rano
Odeta Moro poprowadzi Onet Rano raz w tygodniu, w pozostałe dni w mobilnym studiu Onetu można oglądać Jarosława Kuźniara, Bartosza Węglarczyka, Tomasza Sekielskiego, Iwonę Kutynę i Piotra Kędzierskiego.
- Onet Rano to dla wielu osób obowiązkowa audycja, z którą zaczynają dzień. Bardzo się cieszę, że do grona prowadzących dołącza Odeta Moro, dziennikarka z ogromnym doświadczeniem w prowadzeniu programów telewizyjnych i radiowych. Jestem przekonana, że jej obecność w Onet Rano przyciągnie nowych widzów i jeszcze bardziej wzmocni silną ekipę prowadzących poranny program Onetu - mówi Sabina Lipska, dyrektor video w Ringier Axel Springer Polska.

- Od lat rozmawiam z ludźmi zarówno w telewizji jak i w radiu. Prowadzenie Onet Rano daje mi możliwość indywidualnej i intymnej rozmowy w drodze. Praca w Onet Rano to dla mnie bliski kontakt z widzem oraz idealne miejsce do natychmiastowej reakcji na jego potrzeby i preferencje. Onet Rano to dla mnie także przywiązanie uwagi do treści. To skondensowanie najważniejszych informacji i najlepszej jakości w kubaturze samochodu - mówi Odeta Moro, nowa prowadząca Onet Rano.

W latach 2000-2005 związana była z telewizją muzyczną VIVA Polska oraz TV4. Prowadziła również programy "Pytanie na śniadanie" w TVP2 oraz Kawa czy Herbata w TVP1. W 2015 była gospodynią programu emitowanego w TVN Meteo Active Apetyt na zdrowie i Studio Active, programu Złote Przeboje na Dzień Dobry! w Radiu Złote Przeboje a od stycznia 2017 prowadzi weekendowy program Morowy weekend. Jest założycielką i prezeską Fundacji "Szczęśliwe Macierzyństwo" organizującej bezpłatne konsultacje dla kobiet w ciąży i młodych rodziców.