Łukasz Szewczyk13.09.2019 (23:16)5 komentarzy

2 edycja reality-show "Big Brother" w TVN7. Kto wszedł do domu Wielkiego Brata?

Telewizja TVN7 rozpoczyna emisję kolejnej edycji popularnego reality-show "Big Brother".
Big Brother Polska / TVN
Big Brother Polska / TVN
W piątek (13 września 2019 roku) rozpoczęła na antenie TVN7 wystartowała druga edycja "Big Brothera". To format, który od lat budzi kontrowersje i cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem widzów na całym świecie. Kilkunastu uczestników zamkniętych w domu Wielkiego Brata, mierzy się nie tylko z powierzonymi zadaniami, ale również z własnymi słabościami, aby zyskać sympatię widzów oraz współmieszkańców i zawalczyć o wygraną w programie.
Uczestnicy 2 edycji programu "Big Bother" w TVN 7 / Fot. TVN Discovery Polska
Uczestnicy 2 edycji programu "Big Bother" w TVN 7 / Fot. TVN Discovery Polska
W dniu startu nowej edycji do domu Wielkiego Brata weszło 16 uczestników: 20-letnia Aleksandra Balawender z Rzeszowa, 30-letnia Anna Izvarina z Warszawy, 29-letni Dawid Łojewski z Gdyni, 36-letni Kamil Lemieszewski z Londynu, 32-letnia Karolina Sztafa z Czechowic Dziedzic, 35-letnia Kasia Strojek z Kielc, 37-letni Łukasz Stawicki z Płocka, 28-letnia Malwina Ha z Pruszkowa, 35-letnia Małgorzata Szmal z Kielc, 21-letnia Martyna Lewandowska z Żor, 33-letni Mateusz Sławiński z Wrocławia, 29-letnia Natalia Dawidowska z Rumi, 35-letni Przemysław Karda z Sochaczewa, 37-letnia Sarah Poznachowski z Posady, 27-letni Vasilis Tomazos z Myślenic oraz 28-letni Wiktor Stadniczenko z Wodnicy.


Z przyczyn osobistych z programu zrezygnowała Karolina Włodarska, która została wybrana w drodze castingów i jeszcze wiosną zaprezentowana widzom jako pierwsza uczestniczka nowej edycji.

Premierowe odcinki reality-show "Big Brother" przez cały tydzień o godzinie 20.00 (od 13 września 2019 roku) na antenie TVN7. W piątki - "Big Brother Arena", czyli widzowie decydują kto ma opuścić dom Wielkiego Brata.

W dni robocze na antenie TVN7 także "Big Brother pobudka" (godz. 10.25), "Big Brother Popołudnie" (godz. 14.20) oraz "Big Brother Podwieczorek" (godz. 17.25). Z kolei od poniedziałku do czwartku, po godzinie 23 emitowane będzie interaktywne studio na żywo "Big Brother nocą"

Komentarze (1 - 5 z 5)

Jakby to Ferdynand Kiepski powiedział "A co mnie to g* obchodzi."
 9  
Kolejny program o pustakach dla pustaków.
 7  
Czy juz jest wiadomo ile ludzi to ogladalo w piatek???mi sie ta 16 nie podoba mysle ze to bedzie nudna edycja???zle ich dorali tym razem.ostatnio na wiosne byla lepsza ekipa 16 osób.
 4  
 NC+
Czy juz jest wiadomo ile ludzi to ogladalo w piatek???mi sie ta 16 nie podoba mysle ze to bedzie nudna edycja???zle ich dorali tym razem.ostatnio na wiosne byla lepsza ekipa 16 osób.
W piątek, 13 września br. o godz. 20.00 telewizyjna Siódemka pokazała pierwszy odcinek drugiego sezonu reality-show „Big Brother”.

Średnia widownia tej emisji wyniosła 508 tys. osób.

Przełożyło się to na 3,73 % udziału stacji w rynku telewizyjnym wśród wszystkich widzów, 7,08 % w grupie komercyjnej 16 - 49 oraz 5,15 % w grupie 16 - 59, wynika z danych Nielsen Audience Measurement, "

Czyli totalna klapa na całej linii.
 5  
Czyli mniej niz w tej edycji na wiosne bo tam bylo 2 miliony slabo ale tak czulem pewnie 3 edycji juz nie bedzie??bo ta jest slaba
 0