Łukasz Szewczyk15.09.2019 (13:49)3 komentarze

"Daybreak". Nowy serial oryginalny Netflixa

Netflix zaprezentował pierwsze zdjęcia swojej nowej produkcji oryginalnej.
Serial "DAYBREAK" w Netflixie / Fot. Netflix
Serial "DAYBREAK" w Netflixie / Fot. Netflix
W tym post-apokaliptycznym, przekraczającym granice gatunków serialu, kalifornijskie miasteczko Glendale zamieszkują grasujące w okolicy gangi osiłków, grupy gamerów, członkowie Klubu 4-H i inne przerażające plemiona, które walczą o przetrwanie u progu katastrofy nuklearnej (i to w dniu wielkiej imprezy...ups).

"Daybreak" to opowieść o losach eklektycznej grupy ocalonych w tej dziwnej, zdradzieckiej rzeczywistości. Serial to po części saga o samurajach, po części opowieść o dojrzewaniu, z domieszką Battle Royale. "Daybreak" to serial dla Generacji A (A jak Apokalipsa! Kumasz?) przeznaczony dla widzów pełnoletnich.

Serial "DAYBREAK" w Netflixie / Fot. Netflix
Serial "DAYBREAK" w Netflixie / Fot. Netflix
W obsadzie "Daybreak" zobaczymy Matthew Brodericka w roli Dyrektora liceum Glendale High School, Michaela Burra; Krystę Rodriguez w roli nauczycielki biologii; Colin Ford wcieli się w naszego bohatera i modelowego nastolatka, 17-letniego Josha Wheelera; Sophie Simnett zagra Sam Dean, najpopularniejszą dziewczynę w Glendale High; Austina Crute'a zobaczymy w roli zamyślonego samuraja Wesleya Fistsa; Alyvia Alyn Lind wcieli się w Angelicę Green, wyjątkowo rozchwianego dzieciaka o genialnym umyśle; Cody Kearsley wystąpi jako Turbo Bro Jock, krwiożerczy przywódca gangu osiłków, a Jeante Godlock wcieli się w postać Mona Lisy, jego niepokornej prawej ręki; zaś Gregorego Kasyana zobaczymy w roli Eliego Cardashyana (nie z tych Kardashianów). Producentami wykonawczymi serialu są Aron Eli Coleite, Brad Peyton, i Jeff Fierson.

Komentarze (1 - 3 z 3)

A po co tyle serialów głupkowatych skoro brakuje ogrom filmów w bazie netflixa.
Nie mogę pojąć po kiego grzyba kasę wywalać na idiotyczne seriale!
 3  
Kolejne dno dla gimbazy. Hbo to jednak trzyma poziom i nie idzie na ilość tylko na jakość. Jeszcze jak zmienią na HBO GO jakość obrazu na HD to będzie ok.
 3  
Nikt nikomu nie nakazuje kupienia netflixa,mi pasuje i jako nieliczni nadają dużo filmów w jakości 4k.
 0