Łukasz Szewczyk19.09.2019 (13:20)brak komentarzy

Rybka MiniMini w nowej bajce. Jesienna premiera w MiniMini+

Do tej pory pływała i zasypiała z maluchami, teraz - zaprasza je do swojej bajki. Tej jesieni ulubiona bohaterka małych widzów, Rybka MiniMini, oraz jej przyjaciele - odważny Delfin Finek i pomocna Ośmiornica Lola - zabiorą dzieciaki w podróż pełną przygód
Przygody Rybki MiniMini
Co to jest kra i dlaczego się rozpuszcza? Czy ośmiornice mogą mieć rogi? Jak wygląda krewetka? Na te i o wiele więcej frapujących pytań odpowie trio przesympatycznych oceanicznych przyjaciół. Wodne opowieści, magiczne sztuczki i spotkania z niezwykłymi istotami będą nie tylko okazją do odkrywania przez dzieci podwodnego świata, ale okażą się bardzo przydatną lekcją przyjaźni, współpracy i empatii. MiniMini, Lola i Finek będą się bawić w piratów, ścigać, dokazywać. Ich główny cel? Zapobieganie nudzie. Gąbki mówią, że to hit sezonu.
"Przygody Rybki MiniMini" od 23 września 2019 roku codziennie o godz. 7:00, 13:05, 14:50, 19:25 na antenie MiniMini+.

Dodatkowo w dniu premiery, wystartuje specjalny konkurs. Zadanie jest bardzo proste - wystarczy oglądać nową bajkę "Przygody Rybki MiniMini" na antenie MiniMini+ i w specjalnej aplikacji internetowej narysować swojego ulubionego bohatera. Najbardziej kreatywne prace zostaną nagrodzone.