Łukasz Szewczyk19.09.2019 (13:26)brak komentarzy

Show z turniejem MMA jesienią na antenie TVP Sport. Jak się zgłosić?

W październiku 2019 roku na antenę TVP Sport zawita nowe show "Best of the Best - Turniej MMA". Uczestnikiem programu może zostać każdy, kto ukończył 18 lat, waży maksymalnie 84 kg i ma duszę wojownika.
Best of the Best – Turniej MMA
"Best of the Best - turniej MMA" to dziewięcioodcinkowy program, w którym telewidzowie poznają 12 zawodników trenujących sporty walki. Zaznajomią się z ich życiem prywatnym, wcześniejszą karierą sportową oraz zobaczą przygotowania do finałowego turnieju, którego zwycięzca może być tylko jeden.
Po ośmiu odcinkach transmitowanych na antenie TVP Sport widzowie zdecydują w głosowaniu, którzy zawodnicy zmierzą się w jednodniowym, ośmioosobowym turnieju finałowym. Walki będą odbywać się w okrągłej klatce, na zasadach MMA.

Zwycięzca turnieju otrzyma tytuł "Najlepszego z Najlepszych", nagrodę finansową w wysokości 50 tys. zł, oraz możliwość podpisania zawodowego kontraktu z europejską organizacją MMA w Europie ACA. Będzie to trzywalkowy kontrakt opiewający na 10 tysięcy dolarów.

Pierwszy odcinek programu "Best of the Best - turniej MMA" na antenie TVP Sport zadebiutuje 11 października. Wszystkie odcinki , pojawią się również w serwisie internetowym stacji TVP Sport oraz w aplikacji mobilnej.

Pierwszych czterech uczestników programu zaprosi organizator "Best of the Best". Wśród nich znajdą się również znane postacie ze świata sportów walki. Ośmiu pozostałych fighterów zostanie wybranych spośród osób, które zgłoszą chęć wystąpienia w programie. Wszystkie osoby zainteresowane wzięciem udziału w programie mogą zgłaszać się najpóźniej do 25 września poprzez panel rejestracyjny: .

"Best of the Best - Turniej MMA" jest nawiązaniem do turniejów sportów walki, które zapoczątkowały powstanie, tak popularnego dziś MMA. Formuła programu nawiązuje również do najpopularniejszych, klasycznych już filmów sportów walki, takich jak "Wejście Smoka", "Krwawy Sport" czy "The Quest".