Łukasz Szewczyk20.09.2019 (9:36)1 komentarz

Serial "Chicago Fire" od października na antenie Stopklatka TV

Honorowi i silni mężczyźni. Odważne i wrażliwe kobiety. Codziennie ryzykują życiem, by pomóc innym. Są jak rodzina. Każdego dnia kłócą się i godzą, ale gdy trzeba, walczą razem do końca.
Serial "Chicago Fire" / © 2012 OPEN 4 BUSINESS PRODUCTIONS LLC. All Rights Reserved
Serial "Chicago Fire" / © 2012 OPEN 4 BUSINESS PRODUCTIONS LLC. All Rights Reserved.
"Chicago Fire" to trzymające w napięciu historie strażaków, ratowników medycznych i sanitariuszy, którzy tworzą bohaterską rodzinę Remizy 51. Serial zagląda za kulisy pracy najważniejszych służb, czuwających nad bezpieczeństwem mieszkańców "wietrznego miasta", ukazując trudy, z którymi mierzą się ludzie, wykonujący jedne z najbardziej niebezpiecznych i stresujących zawodów. Widzowie zobaczą nie tylko ich spektakularne akcje ratownicze, ale także będą świadkami codziennego życia bohaterów i problemów, z którymi zmagają się po służbie.
Porucznik Matthew Casey (Jesse Spencer) jest w trakcie rozwodu i nieustannie sprzecza się z kolegą Kellym Severide'em (Taylor Kinney). Różnice między nimi pogłębia tragedia. Podczas jednej z akcji ginie ich kompan. Koledzy wzajemnie oskarżają się o to, kto jest odpowiedzialny za śmierć strażaka. Mimo to, kiedy otrzymują wezwanie, zakopują topór wojenny i ramię w ramię ruszają do walki z potężnym żywiołem - ogniem. Niektórzy bohaterowie mają na koncie wieloletnie doświadczenie, jak Chris Hermann (David Eigenberg) i poważnie zastanawiają się nad tym, jak wiele poświecili dla tej nobilitującej i wymagającej pracy. Nie tylko strażacy, ale też sanitariusze codziennie mierzą się z trudnymi sytuacjami, w których ratują ludzkie życie. W "Chicago Fire" zrobi się gorąco również dzięki trzymającym w napięciu scenom akcji, ale i za sprawą namiętnych romansów głównych bohaterów.

"Chicago Fire" to stworzony przez Michaela Brandta i Dereka Haasa amerykański serial, który był aż dziesięciokrotnie nominowany do Kryształowej Statuetki.


Emisja "Chicago Fire" od poniedziałku do piątku po godz. 15:00 (od 1 października 2019 roku) na antenie Stopklatka TV.

Komentarze (1 - 1 z 1)

Bedzie tylko 1 sezon tak jak w tvp1 czy wszystkie?
 2