Łukasz Szewczyk20.09.2019 (10:30)brak komentarzy

Jesienne nowości Wirtualnej Polski. Wśród nich nowy program Hanny Lis

Jesień w Wirtualnej Polsce to kilkanaście programów wideo, produkcje dedykowane klientom, nowe layouty serwisów i dynamiczna personalizacja reklam TV w usłudze WP Pilot. Autorski program będzie prowadzić m.in. Hanna Lis.
Wirtualna Polska zaprezentowała jesienne nowości w ofercie programowej i telewizyjnej oraz plany na najbliższą przyszłość. Jesienią kontynuowany będzie wspólny programu Wirtualnej Polski i Polsat News - "#Newsroom"[/b]. Program zagląda za kulisy polskiej sceny politycznej i składa się z dwóch części. Pierwsza to rozmowa z bohaterem najważniejszego wydarzenia minionego tygodnia, zaś drugą są komentarze na temat pozostałych najciekawszych tematów politycznych. Emisja w każdą niedzielę o 18:00.
Jesień w Wirtualnej Polsce to także nowa odsłona serwisu WP Finanse. Wśród nowości pojawią się m.in. wnikliwe testy konsumenckie, jeszcze więcej multimediów i dedykowane formaty wideo. Jednym z nich jest program "Czy to się opłaca?" Kuba Jankowski i Kinga Jurga wspólnie z gośćmi testują wszystko, z czym mamy do czynienia na co dzień: od produktów spożywczych po sprzęty gospodarstwa domowego i elektronikę, po to, by podpowiedzieć, czy na testowany przedmiot warto wydać pieniądze.

W ramówce znajdzie się także nowy sezon "Nino o biznesie". W programie przedstawiciele i przedstawicielki biznesu i świata technologii dzielą się wskazówkami dotyczącymi prowadzenia firmy czy rozwoju osobistego, a także udzielają konkretnych odpowiedzi na temat aktualnych problemów w branży. Emisja trzy razy w tygodniu w money.pl i WP Wideo.

Nowym formatem będzie "Pudełko". Co się w nim kryje? Na to pytanie jedynie za pomocą dotyku będą odpowiadać znani artyści, youtuberzy i celebryci mierzący się ze swoim strachem. Premiera już tej jesieni na pudelek.pl i w serwisie YouTube.

Nowością w ramówce WP jest również autorski program Hanny Lis - "Hanna i przyjaciele". Prowadząca wspólnie ze swoimi najbliższymi przygotuje w nim najciekawsze potrawy i podzieli się kulinarnymi inspiracjami z całego świata.

Jesienna ramówka to także "W łóżku z Oskarem" Netkowskim. W programie tytułowe łóżko jest miejscem szczerych i przyjacielskich rozmów w kameralnej atmosferze, dzięki której gwiazdy otwierają się i zdobywają na głębokie wyznania. Mówią, jak ważna jest walka o bycie sobą, kim są i kim chcieliby być dla swoich najbliższych. W nowym sezonie wystąpi m.in. Barbara Kurdej-Szatan.

Dodatkowo kolejne odcinki m.in. programów: "Druga Połowa", w którym to kobiety są specami od piłki nożnej i "Bez Hamulców" - najlepszego magazynu najlepszej ligi żużlowej na świecie.

Do ramówki Telewizji WP dołączy "Mam Talent - Mistrzowie", w którym najlepsi z najlepszych konkurują o względy Howiego Mandela, Simona Cowella, Mel B i Heidi Klum. Kolejną nowością jest seria "Wykute w ogniu". Każdy odcinek to rywalizacja czterech zawodników, którzy potrafią stworzyć wszystko: od toporów wojennych wikingów po samurajskie miecze. W ramówce nie zabraknie lubianych przez widzów programów o domach, luksusowych rezydencjach i urządzaniu wnętrz. Już tej jesieni m.in. nowe odcinki "Pokochaj lub sprzedaj - Vancouver", kolejne sezony najsłynniejszego programu motoryzacyjnego na świecie "Top Gear," a najlepsze grupy kabaretowe w Polsce ponownie spotkają się w kultowym cyklu "Mistrzowie Kabaretu".

W czasie prezentacji jesiennych nowości Wirtualna Polska zaprezentowała projekty wideo dla klientów, czyli branded content video, a wśród nich "Mamy mają moc", przygotowany dla Link4. Wrzesień to też czas na drugi sezon programu "Z tymi co się znają", realizowanego we współpracy z Namysłowem oraz grupą ATM. Trzecia nowość programowa to projekt dla Citroen: "In love with You", którego premierę przewidziano w październiku.

Wirtualna Polska przedstawiła także nową odsłonę serwisu VOD w Polsce: WP Wideo i zapowiedziała start "najbardziej nowoczesnego wśród polskich wydawców internetowych studia wideo". Już od 2020 roku będą w nim nagrywane wszystkie nowości programowe, jak i poprzednie produkcje, które znajdą się w WP Wideo. Wśród nich m.in.:
"Money. To się liczy", czyli rozmowy dziennikarzy money.pl: Sebastiana Ogórka, Marcina Łukasika i Mateusza Ratajczaka z ekonomistami, ministrami i menadżerami na najbardziej aktualne tematy ekonomiczne i gospodarcze, emisja od poniedziałku do piątku o 9:15;
"Tłit", program Marka Kacprzaka i najważniejsze opinie polityczne od poniedziałku do piątku o 8:30;
"Racja Stanu", w którym Michał Kobosko podejmuje tematy światowych konfliktów militarnych i politycznych;
"Klatka po klatce", program o MMA prowadzony przez Artura Mazura;
"Wyborczy Grill", w którym Michał Wróblewski "grilluje" polityków przed wyborami w każdą środę o 15:00;
"Beach Please", czyli kulisy show-biznesu Sandry Hajduk.