Łukasz Szewczyk20.09.2019 (17:45)brak komentarzy

"Kobieta na krańcu świata VR" wkracza do kin

"Kobieta na krańcu świata" to kultowy program TVN, który jest na antenie już 11 lat. Martyna Wojciechowska poznaje różne aspekty życia kobiet na całym świecie. Po raz pierwszy w historii widzowie będą mogli również obejrzeć jeden z odcinków w kinach w technologii VR.
Widzowie będą mogli poczuć się jak członkowie ekipy filmowej i wyruszyć z Martyną Wojciechowską w prawdziwą podróż do Izraela. Dzięki wirtualnej rzeczywistości będzie to możliwe! Specjalny odcinek będzie można obejrzeć w kinach VR w całej Polsce.
Podróżniczka zaprosi do Me'a She`arim, dzielnicy ultraortodoksyjnych Żydów w Jerozolimie. Dzięki technologii 360 stopni, będzie można odkryć zakątki najstarszej części miasta i spojrzeć prosto w oczy bohaterom "Kobiety na krańcu świata". Martyna na swojej drodze spotka między innymi Joela, który jest ojcem kilkanaściorga dzieci. Życie jego rodziny toczy się w duchu prawa Mojżeszowego. Widzowie zajrzą do synagogi i jesziwy oraz z bliska zobaczą obchody najweselszego święta żydowskiego - Purim. Co tego dnia jest obowiązkiem, a co jest dozwolone? To będzie niezapomniana wyprawa na sam kraniec świata.

Premiera w kinach VR od 20 września 2019; Multikino Łódź, Multikino Szczecin, Multikino Warszawa Targówek, Multikino Warszawa Złote Tarasy, Multikino Poznań Malta oraz VR City Marki Warszawa. Czas trwania seansu: 21 minut.