Łukasz Szewczyk26.09.2019 (18:35)3 komentarze

Serialowy październik w Kino Polska

Październik w Kino Polska będzie miesiącem premier polskich seriali. Wśród nich "Misja Afganistan" z Pawłem Małaszyńskim, Erykiem Lubosem i Sebastianem Fabijańskim
Misja Afganistan Wystawa
"Misja Afganistan" (sobota, godz. 22.05, od 12 października) to jeden z najbardziej ekscytujących polskich seriali ostatnich lat. Polscy żołnierze wyruszają na misję do Afganistanu pod dowództwem młodego oficera - porucznika Pawła Konaszewicza. Na miejscu zmagają się nie tylko z trudami niebezpiecznej misji. Konaszewicz wchodzi w konflikt z porucznikiem Żądło, a gęstą atmosferę między nimi dodatkowo podgrzewa rywalizacja o kobietę. W rolach głównych występują m.in.: Paweł Małaszyński, Tomasz Schuchardt, Eryk Lubos, Sebastian Fabijański, Piotr Rogucki i Ilona Ostrowska.
Dzień później stacja rozpocznie emisję kultowego polskiego serialu dla młodzieży "Siedem życzeń" (niedziela, po godz. 9.00, od 13 października). Ta niezapomniana produkcja przedstawia przygody Darka - ucznia szóstej klasy, który mieszka na warszawskim blokowisku i prowadzi mało ciekawe życie. Niespodziewanie jego sytuacja zmienia się, gdy ratuje z rąk chuliganów czarnego kota. Nowy towarzysz nie jest jednak typowym dachowcem... Okazuje się bowiem, że kot to sam Rademenes - wcielenie egipskiego kapłana, który w zamian za ocalenie życia, zobowiązuje się spełnić siedem życzeń Darka.

Kolejną premierą października w Kino Polska będzie pierwszy polski serial kryminalny "Kapitan Sowa na tropie" (niedziela, godz. 16.55, od 13 października). Jego bohaterem jest błyskotliwy i pozbawiony zahamowań w tropieniu przestępstw milicjant. Ubrany w czarną, skórzaną marynarkę i sweter polo Kapitan Sowa potrafi rozwiązać nawet najbardziej zawiłe zagadki kryminalne, w czym pomaga mu współpracownik Albin. Kapitan Sowa na tropie to sympatyczna i pełna nostalgii wyprawa do lat 60., w której nie brakuje również mrożących krew w żyłach pościgów.

Komentarze (1 - 3 z 3)

Taka ilość seriali że niebawem dogonią HBO. I same nowości. Czyżby rodził się mam kolejny kanał premium.hehe
 2  
misja afganistan to drętwy serial z drewnianym aktorstwem pseudo aktorów - szkoda prądu na oglądanie tego badziewia.
7 życzeń przy tym to majstersztyk.
 3  
Bardzo fajnie ze przypomną starsze tytuly
 4