Łukasz Szewczyk30.09.2019 (17:01)1 komentarz

Multimedialny wieczór wyborczy w Polsat News poprowadzą Dorota Gawryluk i Bogdan Rymanowski

W niedzielę, 13 października 2019 roku Polsat News zaprosi widzów na multimedialny wieczór wyborczy "Polska Wybiera - Wybory Parlamentarne 2019". Program poprowadzi jeden z najlepszych duetów dziennikarskich w Polsce - Dorota Gawryluk i Bogdan Rymanowski.
Polska Wybiera
Wieczór wyborczy będzie realizowany za pomocą najnowszych technologii z wykorzystaniem między innymi wirtualnego okna i rozszerzonej rzeczywistość, a do produkcji zostanie wykorzystany najnowocześniejszy sprzęt - trzy studia telewizyjne, wozy HD, Newscopter, łączność satelitarna, mobilna i światłowodowa. Reporterzy Polsat News będą obecni w sztabach wyborczych najważniejszych komitetów, z których będą relacjonowali radość z wyniku jednych czy też gorycz innych. Będą też obecni wśród Polaków w różnych miejscach Polski - wszystko najlepiej i najszybciej przekazane widzom w naszym kraju.
Wraz z Bartoszem Kurkiem po ogłoszeniu pierwszych sondażowych wyników przygotowanych przez firmę IPSOS widzowie przeniosą się do wirtualnego Sejmu by zobaczyć jak będzie wyglądał układ sił po wyborach i poznać arkana pracy poselskiej.

Michał Stela przedstawi przy pomocy rozszerzonej rzeczywistości szereg interesujących informacji i ciekawostek związanych z tym jak głosowali obywatele Polski, w których województwach dominowały jakie partie, którzy kandydaci byli najpopularniejsi w wybranych grupach wiekowych.

W programie "Polska Wybiera - Wybory Parlamentarne 2019" nie zabraknie również gości, z którymi rozmawiać będą Dorota Gawryluk, Bogdan Rymanowski, Bartosz Kurek i Agnieszka Mosór. Wśród zaproszonych osób zobaczymy czołówkę polskich polityków, a także publicystów i ekspertów.


Program "Polska Wybiera - Wybory Parlamentarne 2019" 13 października 2019 roku od godziny 19:50 na antenie Polsat News i na portalu polsatnews.pl, a tuż przed ogłoszeniem pierwszych sondażowych wyników program będzie obecny również na antenie Polsatu.
Polsat Media

Komentarze (1 - 1 z 1)

KO, pis, Lewica i Konfederacja wejdą do sejmu. Tak podejrzewam. Wieczór obejrzę. Ja głosuję na listę nr 4.
 2