Łukasz Szewczyk30.09.2019 (17:32)1 komentarz

Robert "Makłowicz w drodze". Nowy sezon już na antenie Food Network

Niekwestionowany autorytet kulinarny odkrywa w swoim programie ciekawe miejsca, ich historię i fenomenalną kuchnię. Czym zaskoczy nas jesienią?
"Makłowicz w drodze"
Pierwszym punktem na mapie słynnego dziennikarza będzie Lwów. Robert Makłowicz odnajdzie wspaniałe atrakcje turystyczne i kulinarne już w samym centrum tego miasta. Działająca w ratuszu kawiarnia Grand Cafe Leopolis jest godna polecenia, bar nalewkowy Pijana Wiśnia budzi pozytywne skojarzenia z lizbońską ginjinhą, a historyczne kamienice przypominają o dawnych czasach. Jakie smaki królują w tej części Ukrainy? Wielokulturowa lwowska kuchnia oferuje m.in. wieprzowe żeberka, wareniki z ziemniakami, lemburgery, świeże owoce morza i ormiański chłodnik tanow, który Robert Makłowicz przyrządzi osobiście.
W kolejnych odcinkach zobaczymy też między innymi Brody, niegdyś najważniejsze żydowskie miasto Galicji i miejsce narodzin pisarza Josepha Rotha. Prosto z Ukrainy przeniesiemy się do Kazachstanu. Słynny dziennikarz zabierze widzów do futurystycznej stolicy tego kraju, a także pokaże życie koczowników na stepie.

Nowy sezon programu "Makłowicz w drodze" już na antenie Food Network.

Komentarze (1 - 1 z 1)

20 widzów i to w piku.
W TVP był najbardziej wyrazistą gwiazdą z milionową oglądalnością, a w niszowym FOOD NETWORK jest tylko jednym z wielu kucharzy, którzy non stop mieszają w garach (to kanał całodobowy). Ma czego chciał.
 1