Łukasz Szewczyk02.10.2019 (14:16)10

Kanały informacyjne we wrześniu zyskują widzów: Najwięcej TVP Info, liderem TVN24

Telewizja TVN24 w dziewiątym miesiącu 2019 roku umacnia pozycję lidera wśród głównych kanałów informacyjnych w Polsce. Spory wzrost notuje TVP Info, widzów zyskuje też Polsat News.

Przejdź do artykułu

Komentarze (1 - 10 z 10)

Gratulacje dla tv24.
Lider jest tylko jeden :D :D :D
 9  
TVP INFO to nie jest kanał informacyjny tylko propagandowy. Jak można cały czas porównywać rządy PO i PiS nie informując o rożnych sytuacjach ekonomicznych świata, jak można mówić że pieniądze na 500+ były jak początkowo nawet Morawiecki przyznał ze to program na kredyt a potem podniesiono ponad 30 podatków i jeszcze do tego inflacja. Jak można mówić że PiS podniósł pensje skoro tam gdzie rzeczywiście PiS ma coś do powiedzenia pensji nie chce podnosić. A pensje po kryzysie rosły by bez względu kto by rzadził
 1  
w pazdzierniku udostepnie polsat news w dvb-t moze jej mocno pomoc :) w statystykach. przynajmniej klamliwej tvp nie trzeba ogladac powinni dac juz na stale polsat news i tvn24 w dvb-t
 6  
TVN24 dużo traci na rzecz Polsat News w miejscach publicznych. Pamiętam jeszcze parę lat w wielu kawiarniach czy restauracjach dobrym zwyczajem było puszczanie (zwłaszcza we wczesnych godzinach okołopołudniowych TVN24. Obecnie nie widzę aby właściciele lokali włączali TVN24. W ogóle zmniejszyła się liczba lokali gdzie puszczają programy informacyjne a tam gdzie kiedyś był TVN24 jest Polsat News.
Z biznesowego punktu widzenia jest to najlepszy wybór ponieważ Polsat News jest najbliżej "środka" a TVN24 mocno skręcił na lewo. Prowadząc lokal gastronomiczny nikt nie chce się wiązać na sztywno z którąś ze stron bo byłaby to kalpa biznesowa.
 8  
Pamiętam jeszcze parę lat w wielu kawiarniach czy restauracjach dobrym zwyczajem było puszczanie (zwłaszcza we wczesnych godzinach okołopołudniowych TVN24. Obecnie nie widzę aby właściciele lokali włączali TVN24.
W ogóle zmniejszyła się liczba lokali gdzie puszczają programy informacyjne a tam gdzie kiedyś był TVN24 jest Polsat News.
W knajpie oglądać programy informacyjne ? Przecież to nie można spokojnie zjeść ani pogadać ze znajomymi. Masochizm, nic więcej.
 5  
Dziś rano ujawniono mega aferę związaną z panem Naumanem (spotkanie z lokalnymi działaczami z Tczewa) a w TVN-ie cisza. Nawet nic nie wspomnieli na swojej stronie TVN24. No cóż może liczą na to że widzowie TVN24 nie korzystają z innych mediów i nie dowiedzą się o aferze wierząc jedynie słusznej stacji :-)
 6  
TVN24 nadal milczy na temat afery Naumana ale GW i Tok Fm oraz Polsat News już informacje podali. Najlepiej sytuacja wyglądała w radiu Tok Fm gdy informacje podał Jacek Żakowski. Reszta komentatorów nagle ucichła. Oj dziwne rzeczy się dzieją :-)
 5  
Adam Luft i Edyta27, a jaka to mega afera? czy może zaniżał wynajem kamienicy aby niski podatek płacić, a może wynajmował kamienice gangsterowi?

aaa, że go nagrali jak gada prywatnie, morawieckiego tez nagrali, i co i nic,
 5  
To nie ważne że to nagrali tylko co powiedział a powiedział bardzo dużo. Na nagraniu przynajmniej nie kłamał powiedział jak było naprawdę. Szkoda że widzowie tvn24 być może nie poznają prawdy.
 5  
Morawiecki też mówił co myśli jak go nagrali.
Ty jesteś taki naiwny że myślisz iż pisiory w prywatnych rozmowach tak nie dyskutują? Masz przykład Morawieckiego. Żyj w naiwności nadal.
A nagranie to tylko prywatna męska wymiana zdań - cytując Kaczyńskiego, gdy opisywał słowa Morawieckiego :)
 6