Łukasz Szewczyk02.10.2019 (17:13)6 komentarzy

Discovery Channel z nową identyfikacją wizualną

Kanał Discovery Channel przygotował nową identyfikację wizualną, która podtrzymuje bogatą, ponad 30-letnią historię marki.
Discovery Channel
Discovery Channel
Przygotowując nową oprawę graficzną stacji twórcy Discovery Channel nie zapomnieli o swoich korzeniach. W logotypie zostaje globus, który od lat był kluczowym elementem identyfikacji marki. Wirująca kula ziemska w literze "D" jest potwierdzeniem globalnego charakteru kanału. Jednocześnie nowy napis "Discovery" ma prosty, nowoczesny charakter.
Razem z nową identyfikacją, Discovery Channel zaprasza na moc nowości programowych tej jesieni. W tym sezonie czeka widzów jeszcze więcej emocji i prawdziwych historii. W październiku na antenie pojawią się nowości, a także znane i lubiane formaty: pierwszy sezon fascynującego programu o pracy służby celno-skarbowej "Nic do zgłoszenia", drugi sezon "Lotniska", dziesiąty sezon kultowej "Gorączki Złota", kolejna odsłona serii "Brudnej roboty - Czystego zysku" oraz nowość "Strażacy".

Komentarze (1 - 6 z 6)

Czy ta nowa "identyfikacja wizualna" kanału Discovery Channel to :
bimbrownicy, złomiarze, menele, śmieciarze, truckerzy, truckerki, licytatorzy, kontenerowcy, kolejarze, strażnicy graniczni, celnicy, fani czterech kółek, królowie asfaltu, pomocnicy drogowi, konstruktorzy, drwale ..... ???
 24  
I tą samą biedą intelektualną.
 5  
@basstion i bardzo dobrze. Discovery jest na dobrej drodze do odzyskania swojego dawnego blasku. Zwiększanie się kosztów i zmniejszanie się zysku może doprowadzić do konieczności likwidacji niektórych kanałów. Mniej kanałów oznacza, że będą bardziej treściwe...
 2  
Logo zmieniaja chyba co 2 lata. Zeby jeszcze ta zmiana szla w parze z jakoscia nadawanych programow...
 1  
Marka Discovery miała swoją świetnośc w latach 90. gdy w barierze dostępu do Internetu dla większości populacji w Polsce telewizja byłą największym źródłem wiedzy o Świecie. Jeszcze na poczatku lat 2000, posiadanie DIscovery miało znamiona prestiżu tak jak wielkie kolekcje Readers Digest czy przynależenie do klubu Świat Książki. Tak dziś w dobie wszechwiedzy dostępnej w zasięgu ręki, to nawet mnie się odechciewa oglądać TV ( z resztą nie mam na to czasu) do tego przerywane reklamami co 15 minut... Horror. To tak jakby rebranding biblioteki z ksiązkami... ten sam zasób ale inne logo. Mnie to nie porywa.
 5  
To pora na kanał Discovery Historia HD i będzie ok
WERONA https://www.youtube.com/watch?v=XtLz1Cyfm2g 6.10.2019 (17:55:24)
 0