Łukasz Szewczyk03.10.2019 (18:55)3 komentarze

Tydzień przedwyborczych debat w Polsat News

Pięć debat na pięć tematów z przedstawicielami pięciu ogólnopolskich komitetów wyborczych oraz pięć wywiadów z liderami list wyborczych w Polsat News.
Dorota Gawryluk i Bogdan Rymanowski
W ostatnim tygodniu kampanii wyborczej w programie "Gość Wydarzeń" emitowanym tuż po głównym wydaniu "Wydarzeń" od poniedziałku, 7 października, do piątku, 11 października, na antenie Polsat News zostaną przeprowadzone wywiady z liderami pięciu, czyli wszystkich, ogólnopolskich komitetów wyborczych. Codziennie widzowie będą mogli zobaczyć rozmowę z jednym z liderów, a przeprowadzać je będą Dorota Gawryluk na zmianę z Bogdanem Rymanowskim.
To jednak nie koniec nowości przewidzianych na ostatni tydzień kampanii. W dniach 7-11 października, codziennie o godzinie 20:00 Polsat News organizuje specjalne debaty przedwyborcze "Polska Wybiera - Wybory Parlamentarne 2019", w których wezmą udział przedstawiciele wszystkich pięciu, ogólnopolskich komitetów wyborczych. Organizowane będą one w formie debaty przedwyborczej, co oznacza, że każdy jej uczestnik będzie miał tyle samo czasu na wypowiedź. Każdego dnia, od poniedziałku do piątku będzie poruszany inny temat, a debaty poprowadzi pięciu czołowych publicystów Polsat News. Pełna lista tematów:
• Poniedziałek, 7 października - Światopogląd - poprowadzi Agnieszka Gozdyra
• Wtorek, 8 października - Klimat i Środowisko - poprowadzi Piotr Witwicki
• Środa, 9 października - Zdrowie - poprowadzi Wojciech Dąbrowski
• Czwartek, 10 października - Gospodarka - poprowadzi Grzegorz Kępka
• Piątek, 11 października - Rodzina - poprowadzi Grzegorz Jankowski

- Naszą marką są rzetelność i wiarygodność. Jesteśmy otwarci na wszystkie strony politycznej debaty i równo traktujemy w kampanii wszystkich jej uczestników. Chcemy by nasi widzowie mieli możliwość wyboru spośród zaprezentowanych opcji. Dlatego też w ostatnim tygodniu kampanii zapraszamy na specjalne debaty przedwyborcze oraz wywiady z liderami pięciu, największych komitetów wyborczych - mówi Dorota Gawryluk, Dyrektor Pionu Informacji i Publicystyki w Telewizji Polsat.

Debaty przedwyborcze "Polska Wybiera 2019 - Wybory Parlamentarne 2019" na żywo od poniedziałku, 7 października do piątku, 11 października o godzinie 20:00 na antenie Polsat News.

A już w niedzielę o godziny 19:50 w Polsat News i w internecie na polsatnews.pl wieczór wyborczy "Polska Wybiera - Wybory Parlamentarne 2019". Tuż przed 21:00 program będzie transmitowany również na głównym Polsacie.

Komentarze (1 - 3 z 3)

Konfederacja - Polska Racja!

Liczę na występ Sławomira Mentzena, gdyż świetnie mu poszło w debacie RMF.
 11  
PISowska propaganda
 1  
ani słowa o Deutsche Welle HD w UPC ...
 2