Łukasz Szewczyk03.10.2019 (18:59)1 komentarz

"Akcja, giełda!" w radiowej Trójce. Prowadzi Patrycjusz Wyżga

W piątek (4 października 2019 roku) w Programie 3 Polskiego Radia wystartuje nowy cykl Patrycjusza Wyżgi - "Akcja, giełda!".
Trójka
Dziennikarz ekonomiczny i gospodarz popołudniowych wydań "Zapraszamy do Trójki" omawiał będzie co tydzień zagadnienia związane z inwestowaniem na giełdzie oraz przedstawi sytuację na warszawskim parkiecie.
W pierwszym odcinku Grzegorz Zalewski z Domu Maklerskiego BOŚ wyjaśni, czym jest giełda, dlaczego parkiet w Warszawie jest pusty i dlaczego akcje kosztują akurat tyle. Z kolei analityk rynków finansowych Piotr Kuczyński opowie, co ważnego działo się w tym tygodniu na Giełdzie Papierów Wartościowych i co wydarzy się w przyszłym.

- "Akcja, giełda!" to audycja poświęcona inwestowaniu na giełdzie. Chcemy zainteresować słuchaczy lokowaniem pieniędzy i obrotem akcjami na Giełdzie Papierów Wartościowych i zamierzamy od absolutnych podstaw opowiedzieć, jak to się robi - mówi pomysłodawca i gospodarz cyklu Patrycjusz Wyżga, który dodaje, że oprócz części edukacyjnej w każdej audycji będą pojawiały się bieżące informacje o sytuacji na parkiecie przy Książęcej w Warszawie.

Emisja w każdy piątek przed godz. 10.00 - w trakcie magazynu ekonomicznego "Winien i ma".

Komentarze (1 - 1 z 1)

Audycja powstała w samą porę...
o 50 lat później. Tacy 12-latkowie, mali, rancerzy z Kalifornii, miejscowi z Bronksów w Stanach dawno na skupowaniu obligacji i tworzeniu dobrych strategii inwestorskich się dorobili. A my, co?
 1