Łukasz Szewczyk04.10.2019 (9:13)9 komentarzy

Playboy TV w polskiej wersji językowej. Co w ramówce?

Po raz pierwszy w historii, programy nadawane na kanale PLAYBOY TV Europe dostępne będą po polsku.
PLAYBOY TV Europe
Playboy TV Europe z dumą wprowadza na rynek swoją polską wersję. Po raz pierwszy programy z mitycznego kanału będą nadawane w języku polskim. Kanał Playboy TV Europe oferuje najlepsze treści Playboya oraz specjalnie wyprodukowane dla tej telewizji europejskie programy z seksownymi gwiazdami mediów społecznościowych.
Jedną z pozycji stacji jest "one Day with". Dzięki tej serii widzowie poznają kulisy życia nowych modelek Playboy TV Europe. Od porannej rutyny po sesje zdjęciowe, śledzimy ich codzienne życie. Nasze gwiazdy korzystają w pełni z życia - cieszą się chwilą w jacuzzi, ćwiczą z prywatnym trenerem, relaksują się pod prysznicem...

Sztuka może przybierać różne formy. W serii "Through Their Eyes" Playboy TV Europe przedstawia europejskich reżyserów prawdziwych artystów w swoim fachu. Są młodzi, utalentowani, z własną wizją tego czym jest sztuka.

Dzięki serii "Life and dream" widzowie wyruszą w ekscytującą podróż ze znanym fotografem Aleksandrem Tikhomirovem. Od Berlina po Honolulu, artysta wraz ze swoimi seksownymi przyjaciółkami zabierze Was do najpiękniejszych miejsc na ziemi. Skoki spadochronowe, surfing, jazda na nartach wodnych... żyjcie jak w marzeniach.


Obecnie kanał Playboy TV w polskiej wersji językowej dostępny jest na Platformie Canal+ w promocji do 2 miesięcy bez opłat.

Po raz pierwszy wprowadzony na rynek w 1982 roku, Playboy TV jest dostępny w ponad 60 krajach na całym świecie. Playboy TV oferuje widzom różnorodne gatunki, w tym seriale erotyczne, reality show, międzynarodowe dzienniki podróży i zakulisowe spojrzenia w świat Playboya, a wszystko to w zabawnym i zmysłowym tonie. Europejska wersja kanały Playboy TV dystrybuowana jest w 30 krajach i dociera do ponad 7 milionów subskrybentów na ponad 150 platformach.

Komentarze (1 - 9 z 9)

Kiedy w UPC??
 4  
zadzwoń do upc i się dowiesz
 7  
zadzwoń do upc i się dowiesz
nie wiedzą.
 5  
Tu o tym nigdy nie przeczytacie. Sypie się lewacka strona, oj sypie.

a) "Z biura reklamy TVN Media zwolnionych zostało kilkadziesiąt osób. Spółka nie podaje dokładnie ile, ale ma to być poniżej 30 osób.(...)
Z naszych nieoficjalnych informacji wynika, że zwolnienia wręczono w poniedziałek, 30 września br. Pracę straciło kilkoro menedżerów, szefów sekcji i group account directorów, żaden z dyrektorów nie otrzymał wypowiedzenia. Od początku br. - licząc z osobami, które same odeszły - zatrudnienie zmalało o ok. 45 pracowników. Z kolei w połowie ub.r. zwolniono ok. 20 osób."

b) W ostatnich miesiącach z „Faktu” zniknęło ok. 20 dziennikarzy, którzy przez lata stanowili trzon gazety.

WM
 16  
Kanał typu soft. To nie jest żadne porno. I do tego płatny.
 7  
nie wiedzą.
ja dzwoniłem,
jednak wiedzą.
Bądź w domu 10.10.19r o godzinie 18:00. Wtedy start.
Trzymaj w ręku pilota bo przegapisz POTĘŻNE włączenie sygnału.
 4  
johny'B ( 14:24:20), twoja tępota umysłowa jest porażająca, przewyższa nawet takich tuzów debiizmu jak bolek, bredzisław komoruski i schetyna - dyndała.Wyrazy współczucia rodzinie.
 7  
Tłumacz się wiele nie napracuje. ;)
 1  
Tefoleny zamiera
Oraz
Związany z republikanami i wspierający finansowo kampanię Donalda Trumpa, amerykański miliarder Henry Kravis, właściciel funduszu private equity KKR, wykupił 43,5 proc. udziałów koncernu medialnego Ringier Axel Springer, którego tytułem jest m.in. Newsweek, Fakt, Onet. Co to oznacza dla tych lewicowo-liberalnych tytułów

Buchchchchaaa
 2