Łukasz Szewczyk07.10.2019 (22:28)1 komentarz

Newsweek z trzema nowymi działami tematycznymi

Psychologia, Zdrowie i Styl Życia to nowe działy w Newsweeku, które od teraz na stałe będą obecne na łamach tygodnika. Dzięki nowym treściom Newsweek został powiększony o 12 stron ekstra.
Newsweek Polska
Nowy dział Psychologia będzie poruszał tematy związane ze sferą osobistą (związki, seksualność, rodzicielstwo, rozwój), społeczną (zjawiska, które wspierają budowanie relacji), pracą (relacje pokoleniowe, postawy i motywacje, rozwój kompetencji) oraz zdrowiem i kondycją psychiczną. Dział Zdrowie będzie przybliżał i opisywał zjawiska związane ze zdrowiem w oparciu o najnowszą wiedzę w tej dziedzinie. Styl Życia w Newsweeku będzie poruszał tematy związane z trendami w różnych dziedzinach, pomysłach na spędzanie czasu wolnego, destynacjach, do których warto pojechać, designie i gadżetach, które warto mieć.
Teksty do nowych działów będą przygotowywać zarówno stali autorzy tygodnika "Newsweek", jak i nowe osoby związane z redakcją on-line. Merytoryczny nadzór nad nowymi działami będą pełnić redaktorzy Dorota Romanowska (Zdrowie), Renata Kim (Psychologia) i Jacek Tomczuk (Styl Życia).

Treści trzech nowych kategorii tematycznych zadebiutowały łamach Newsweeka 7 października, co tydzień subskrybenci wersji cyfrowej tygodnika będą mogli zapoznać się z nimi już w niedzielę.

Komentarze (1 - 1 z 1)

"Nesquick" - nie dziękuję, nie czytam pisma "arystokraty wśród dziennikarzy"...
 4