Łukasz Szewczyk07.10.2019 (22:43)brak komentarzy

Serialowe starcie o kasę w Kino Polska

Oglądaj Kino Polska i wygrywaj gotówkę! Przy okazji premiery seriali "Misja Afganistan" i "Kapitan Sowa" na tropie w Kino Polska widzowie stacji będą mogli wygrać nawet 10 000 zł.
Kino Polska przygotowała dla swoich widzów zabawę związaną z premierą seriali "Misja Afganistan" i "Kapitan Sowa na tropie". Już w środę, 9 października, na specjalnie uruchomionej na tę okazję stronie konkursowej Kino Polska wystartuje gra, w której widzowie stacji będą mogli dołączyć do drużyn Kapitana Sowy i Misji Afganistan oraz zbierać punkty.
Zabawa potrwa cztery tygodnie, a w jej trakcie uczestnicy będą rozwiązywać quizy i zadania specjalne. Premiowane będą oglądanie seriali na antenie Kino Polska oraz aktywności na fanpage'u stacji na Facebooku.

Osoby, które zdobędą najwięcej punktów, zostaną sklasyfikowane w rankingu głównym. Za zajęcie pierwszego miejsca stacja płaci 10 tys. złotych. Za drugie 5 tys. zł, a za trzecie 2 tys. zł. Za miejsca 4-10 przewidziano nagrody pieniężne. Nagrody będzie można wygrywać także w rozgrywkach tygodniowych.