Łukasz Szewczyk10.10.2019 (17:45)brak komentarzy

Radio TOK FM i Gazeta.pl ze wspólnym powyborczym porankiem w internecie

W poniedziałek (14 października 2019 roku) Gazeta.pl i Radio TOK FM zapraszają internautów na wspólny powyborczy poranek. W programie, który będzie można oglądać już od godz. 6:00, czekają na nich gorące polityczne dyskusje oraz analizy i komentarze do wyników wyborów.
Powyborczy wideoporanek Radia TOK FM i Gazeta.pl to prawie 6 godzin dyskusji, debat i wywiadów dostępnych w formie wideo na żywo. Od godz. 6:00 do 12:00 program będzie można śledzić na stronach głównych tokfm.pl i Gazeta.pl, a także w mediach społecznościowych.
W warszawskim studiu dziennikarze Radia TOK FM Karolina Lewicka, Dominika Wielowieyska i Maciej Głogowski porozmawiają z gośćmi, wśród których będą m.in. Adam Jasser, Jakub Borowski, Jarosław Flis, Antoni Dudek, Piotr Trudnowski oraz dziennikarze Michał Szułdrzyński, Dominika Długosz i Zuzanna Dąbrowska.

Transmisje rozmów uzupełnią najświeższe dane dotyczące wyborów i analizy wyników, które w redakcji Gazeta.pl będzie prezentował Łukasz Kijek z Next.Gazeta.pl. Dodatkowo, Gazeta.pl pokaże aktualizowane na bieżąco wyniki, materiały filmowe ze sztabów wyborczych i przemówienia partyjnych liderów.

O godz. 11:00 wyjątkowy powyborczy poranek Radia TOK FM i Gazeta.pl zakończy dyskusja, w której o tym, co wydarzyło się przy urnach i co czeka nas w najbliższych dniach porozmawiają: Piotr Kraśko, Karolina Lewicka, Dominika Wielowieyska i Jacek Żakowski. Rozmowę poprowadzi Maciej Głogowski.

Wspólny projekt redakcji Radia TOK FM i Gazeta.pl jest promowany w serwisach portalu Gazeta.pl i tokfm.pl, w mediach społecznościowych, na antenie Radia TOK FM i na nośnikach reklamy zewnętrznej Jet Line.