Łukasz Szewczyk10.10.2019 (17:52)brak komentarzy

Wieczór wyborczy w Radiu TOK FM i na tokfm.pl

Na niedzielę (13 października 2019 roku) Radio TOK FM przygotowuje dla słuchaczy specjalny program - Wieczór wyborczy, nadawany w godz. 21.00-23.00. W programie, który poprowadzi Maciej Zakrocki, pojawią się analizy ekspertów i publicystów, a także transmisje z wystąpień liderów partyjnych.
Mikrofon TOK FM
Reporterzy TOK FM w trakcie nocy wyborczej relacjonować będą to, co dzieje się w sztabach ogólnopolskich komitetów wyborczych. Program będzie można również oglądać na tokfm.pl
Natomiast od 23.00 Paweł Sulik porozmawia na antenie stacji ze słuchaczami w specjalnym wydaniu audycji "Mikrofon TOK FM".
Wieczór wyborczy Radia TOK FM to jeden z finałowych elementów akcji "Wybory w TOKu", w ramach której przez prawie miesiąc redakcja stacji szeroko informowała o zbliżającym się głosowaniu i odwiedziła kilkanaście polskich miejscowości. Na akcję złożyły się: specjalne przewodniki parlamentarne, audycje z udziałem słuchaczy i nowy podcast podsumowujący dany dzień kampanii. Redakcja zorganizowała także 17 debat pod hasłem "Usłysz swojego posła" z kandydatami na parlamentarzystów - z udziałem publiczności i w radiowym studiu.