Łukasz Szewczyk10.10.2019 (17:56)brak komentarzy

Show French Touch w TVN. Na scenie m.in. Farna, Hyży, Sound'n Grace

W niedzielę (13 października 2019 roku) na antenie TVN - Show French Touch. Gala jest zwieńczeniem ogólnopolskiej akcji przybliżającej Polakom kulturę francuską. Szykuje się prawdziwa uczta dla oka i ucha.
Show French Touch w TVN / Fot. materiały prasowe
Show French Touch w TVN / Fot. materiały prasowe
Kolejny rok TVN wspiera relacje polsko-francuskie podczas akcji "French Touch". W jej ramach od czerwca do października odbywa się szereg wydarzeń kulturalno-promocyjnych, mających na celu przybliżyć Polakom wyjątkowo urokliwy styl życia naszych przyjaciół znad Sekwany. Uhonorowaniem projektu jest prestiżowa gala "Show French Touch", która odbędzie się w Teatrze Wielkim - Opery Narodowej. Transmisję tej uroczystej imprezy widzowie TVN będą mogli obejrzeć już w niedzielę 13 października o godzinie 16:00. Jakie czekają na nich atrakcje?

- Co roku show to najbardziej wyczekiwany moment, w którym na scenie Teatru Wielkiego składamy hołd francuskiemu dziedzictwu kulturowemu - mówi Sylwia Sasal, rzecznik prasowy French Touch. - Staramy się, aby spektakl prezentował różne dziedziny od tańca, muzyki, mody po film i łączył na scenie francuskich i polskich artystów - dodaje Sasal.
W tym roku na deskach teatru wystąpi słynny kabaret Moulin Rouge, który obchodzi 130 rocznicę istnienia. Podczas występu z pewnością nie zabraknie francuskiego kankana.

Widzowie TVN będą mogli zobaczyć także Suzane, prawdziwe objawienie francuskiej sceny muzycznej. Ta młoda artystka łączy muzykę elektroniczną z klasyczną francuską piosenką. Stąd wzięło się jej określenie jako Edith Piaf i Daft Punk w jednym. Młode pokolenie francuskich artystów będzie reprezentować również Marina Kaye, której sukces przyniósł telewizyjny talent show. Na scenie pojawi się również piosenkarz i kompozytor - Laurent Voulzy, któremu największą popularność przyniosła współpraca z Alainem Souchonem. Nie zabraknie również polskich artystów, a wśród nich: Ewa Farna, Grzegorz Hyży, Łukasz Zagrobelny oraz Sound'n Grace.

Show French Touch w niedzielę (13 października 2019 roku) o godzinie 16:00 na antwnie TVN.