Łukasz Szewczyk10.10.2019 (18:02)1 komentarz

Nowa oferta Platformy Canal+ z telewizorami 4K

Platforma Canal++ wspólnie z Sony i bankiem Credit Agricole przygotowała nową ofertę dla swoich abonentów, którzy zdecydują się na przedłużenie umowy na usługi telewizyjne i chcą przenieść swoją telewizję do świata 4K.
CANAL+ 4K Ultra HD
W ramach nowej oferty abonenci platformy CANAL+ przedłużający umowy będą mogli skorzystać z możliwości zakupu telewizora 4K HDR marki SONY w promocyjnej cenie w ratach 0% (RRSO 0%). Promocją są objęte dwa modele telewizorów - XG 80 oraz XG 85 w trzech rozmiarach: 55, 65 i 75 cali.
Pakiety telewizyjne objęte promocją umożliwią dostęp do świata filmu i sportu, w tym darmowego dostępu do kanału Canal+ 4K Ultra HD. Do odbioru treści w 4K wymagany jest dekoder 4K UltraBOX+, oferowany również w promocyjnej cenie w tej samej ofercie z telewizorem.

Wybrane telewizory Sony BRAVIA, poza jakością 4K HDR, oferują szereg najnowocześniejszych technologii jak Triluminos Display, pozwalający odkrywać żywsze, bardziej realistyczne i wierniejsze odwzorowanie barw i cieni oraz platformę Android TV, dostarczającą rozrywkę dzięki serwisom Netflix, HBO GO, Amazon Prime czy YouTube. Model XG85 oferuje ponadto Procesor 4K HDR X1 przetwarzający sygnał źródłowy tak, aby wydobyć z niego większą głębię, wyraźniejsze tekstury i bardziej naturalne kolory. Każdy seans filmowy będzie bardziej emocjonalny dzięki systemowi głośników Acoustic Multi-Audio. Obraz i dźwięk ze sobą współgrają, a oglądanie staje się bardziej fascynujące.

Promocja trwa od 8 października do 31 grudnia.2019 lub do wyczerpania zapasów i obowiązuje przy umowach zawieranych na 24 miesiące.

Warunkiem zawarcia umowy w promocji z telewizorem 4K jest pozytywne przejście procesu weryfikacji zdolności kredytowej online prowadzonej przez bank Credit Agricole.

Komentarze (1 - 1 z 1)

Szkoda tylko, że Canal+ wciąż uparcie nie ma w ofercie dwóch modułów CAM. Chcesz multiroom? Bierz złomowaty dekoder od Canal+, albo spadaj.
 1