Łukasz Szewczyk11.10.2019 (12:57)brak komentarzy

Piąta edycja "MasterChef Junior" wiosną 2020 w TVN. Ruszają castingi

Telewizja TVN zapowiada koleiny sezon kulinarnego show z udziałem dzieciaków. Nowe odcinki "MasterChef Junior" na antenie już na wiosną 2020 roku. Właśnie ruszają castingi.
Jurorzy "MasterChef Junior" - Michel Moran, Anna Starmach i Mateusz Gessler
Natalia Paździor, Julia Cymbaluk, Bartosz Kwiecień i Paulina Foremny poznali już smak wygranej. Na nowego zwycięzcę czeka tytuł MasterChefa Juniora, czek na 15 tysięcy złotych oraz wycieczka marzeń. W castingach wziąć mogą udział młodzi kucharze w wieku od 8 do 13 lat. Bez zmian oceniać ich będą Anna Starmach, Mateusz Gessler i Michel Moran.
- 5 lat temu, kiedy zaczynaliśmy produkcję "MasterChefa Juniora", baliśmy się, że w Polsce nie ma jeszcze dzieci, które dobrze gotują. Wszystkie cztery edycje programu udowodniły nam, że młodym kucharzom fantazji i umiejętności pozazdrościć może niejeden dorosły. W programie jest mnóstwo szkoleń, których nie widzimy na antenie, więc dzieci przeżywają nie tylko przygodę swojego życia, ale mają też porządną szkołę gotowania. Poprzedni sezon był dla nas przełomowy, bo ulubiona jurorka dzieci, Ania Starmach, sama urodziła córeczkę miesiąc przed rozpoczęciem programu i nie mogła być na wszystkich nagraniach. Teraz będzie z nami cały czas, w dodatku obiecuje, że przetestowała zupełnie nowe smaki - mówi Ewa Leja, producentka programu.

Precastingi odbędą się kolejno:
• w Krakowie (3 listopada, Hotel Swing)
• we Wrocławiu (5 listopada, Hotel Mercure Wrocław Centrum)
• w Poznaniu (7 listopada, Hotel Mercure Poznań Centrum)
• w Warszawie (9 listopada, Novotel Warszawa Airport).

Chęć udziału w programie już można zgłosić poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego na stronie internetowej programu, na której znajduje się również regulamin.