Łukasz Szewczyk11.10.2019 (15:48)brak komentarzy

"Korepetycje z seksu" w TVN Style

Seks pełni w życiu człowieka bardzo ważną rolę, lecz - jak pokazują różne badania - nadal wiemy o nim zbyt mało. Aż 42% Polaków nie jest zadowolonych ze swojego życia seksualnego i nie potrafi przyznać się do tego drugiej osobie. Dlaczego tak się dzieje?
"Korepetycje z seksu" w TVN Style / Fot. TVN Discovery Polska
"Korepetycje z seksu" w TVN Style / Fot. TVN Discovery Polska
Wydawałoby się, że w dobie powszechnie dostępnego Internetu nie powinno być problemu ze zdobyciem informacji na każdy temat. Nic bardziej mylnego. TVN Style postanowiła wyjść naprzeciw zapotrzebowaniu swoich widzów i przygotowała dla nich nowy program, w którym nie będzie tematów tabu i zakazanych pytań. Czy wszyscy pachniemy tak samo w miejscach intymnych? Masturbacja to zboczenie? Czy męska sperma zawiera kalorie?

Doświadczeni eksperci z różnych dziedzin, tacy jak ginekolodzy, seksuolodzy, urolodzy czy seks trenerzy odpowiedzą na najbardziej krępujące, mocne, trudne i odważne pytania zadane przez zaproszonych do programu bohaterów.
Premierowe odcinki "Korepetycji z seksu"w poniedziałki o godzinie 21.55 (od 14 października 209 roku) na antenie TVN Style.

W pierwszym odcinku programu dowiemy się jak to jest z kobiecą masturbacją. Czy naprawdę wszystkie kobiety "to" robią, ale się do tego nie przyznają? A jak jest z antykoncepcją u Polek? Czy tabletka antykoncepcyjna ma duży wpływ na libido? Rozprawimy się także ze słynnym punktem "g". Czy wszystkie kobiety go mają? Jak najłatwiej go znaleźć? Eksperci udzielą uczestnikom wyczerpujących odpowiedzi na nurtujące ich pytania.