Łukasz Szewczyk18.10.2019 (21:44)2 komentarze

"Spider-Man Uniwersum", "Smak zemsty. Peppermint", "Ekspedientki" - filmowy weekend premium TV

Najbliższy weekend na antenach kanałów premium (Canal+, HBO, Cinemax) upłynie przy takich premierach, jak m.in.: "Spider-Man Uniwersum", "Smak zemsty. Peppermint"
Spider-Man Uniwersum
Canal+
Canal+
W piątek na antenie Canal+ "Witaj w raju" (18 października). Bryan i Cassie chcą ponownie rozpalić iskrę w związku, który już od pewnego czasu znajduje się na skraju kryzysu. Wpadają na pomysł romantycznego wypoczynku na włoskiej prowincji. Niedługo po przyjeździe do wynajętej willi poznają mieszkającego obok sąsiada Federico. Cassie łapie z nim wspólny język, a dodatkowo mężczyzna budzi jej niekryte zainteresowanie. Bryan widząc to staje się zazdrosny o relacje Cassie z sąsiadem, co jest tylko motywem zapalnym do kolejnej kłótni. Federico widzi napięte relacje między partnerami i wykorzystuje fakt kolejnej sprzeczki do podsycenia negatywnych emocji. Wkrótce wplątuje ich w swoją niebezpieczną grę, która może zniszczyć parę skłóconych kochanków.
Drugą premierą będzie film "Smak zemsty. Peppermint" (19 października). Riley North to szczęśliwa matka oraz żona. Wszystko się zmienia w dniu, gdy zabójcy działający na zlecenie potężnego kartelu zabijają jej córkę oraz męża. Zabójcy stają twarzą w twarz z wymiarem sprawiedliwości, jednak przekupiony wcześniej sędzia puszcza ich wolno. Kiedy mija 5 lat od tragedii, policja znajduje ciała trzech zamordowanych członków kartelu. Zabójstwa się na nich nie kończą, wkrótce taki sam los spotyka kolejne osoby powiązane z narkobiznesem i zabójstwem rodziny Riley. Dla policji jest jasne kto stał się egzekutorem.

Z kolei niedzielną premierą filmu "Powrót bena" (20 października). Gdy w przeddzień świąt Bożego Narodzenia Holly wraca do domu z zakupów, u progu swych drzwi widzi niespodziewanego gościa. Jest nim jej syn Ben, który aktualnie powinien był przebywać w ośrodku odwykowym, a nie na wolności. Pomimo wielu obaw, rodzicielska miłość zwycięża i Holly przyjmuje syna z nadzieją, że jest on "czysty" i uda się im wspólnie spędzić wspaniałe rodzinne święta. Sprawy przybierają jednak przykry obrót, a wizyta syna sprowadzi na nich poważne kłopoty.


Niedzielną Megapremierą będzie film "Spider-Man Uniwersum" (20 października). Po ugryzieniu przez radioaktywnego pająka Miles Morales, nastolatek z Brooklynu, odkrywa w sobie niezwykłe moce. Niepozorny chłopak staje się Spider-Manem. Kiedy otwiera się brama do uniwersum, Miles szybko zdaje sobie sprawę, że nie jest jedynym superbohaterem. Chłopak poznaje Petera Parkera i Gwen Stacy. Razem walczą ze złym Kingpinem i próbują uratować świat. Widowiskowa animacja w reżyserii Boba Persichettego, Petera Ramseya oraz Rodneya Rothmana, która opowiada o najpopularniejszym superbohatererze w historii.


Cinemax
Cinemax
Sobotnią premierą Cinemax2 będzie film "Biegacz" (19 października). Jonas Widmer (Max Hubacher) jest jednym z najlepszych szwajcarskich biegaczy i przygotowuje się właśnie do udziału w maratonie na igrzyskach olimpijskich. Mimo trudnego dzieciństwa, wszystko w jego życiu zdaje się doskonale układać - chłopak spełnia się także jako kucharz, ma wielu przyjaciół i kochającą dziewczynę. Pewnego dnia jednak coś w nim pęka. Powracają do niego mroczne wspomnienia z przeszłości, w których konsekwencji Jonas zaczyna po zmroku napadać na przypadkowe kobiety... Zainspirowane prawdziwą historią dzieło filmowe jest debiutem reżyserskim Hannesa Baumgartnera. Artyście udaje się stworzyć wielowymiarowy portret mężczyzny po przejściach, w którym rodzą się demony.

Niedzielną premierą kanału Cinemax będzie film "Ekspedientki" (20 października). Australia, rok 1959. Nieśmiała uczennica Lisa (Angourie Rice) podejmuje wakacyjną pracę w ekskluzywnym domu towarowym Goode w Sydney. Na miejscu poznaje kobiety, które raz na zawsze zmienią jej życie. Dzięki energicznej managerce Magdzie (Julia Ormond) oraz ekspedientkom Patty (Alison McGirr) i Fay (Rachael Taylor), Lisa odkrywa świat możliwości i zmienia się z cichej uczennicy w czarującą i pewną siebie dziewczynę. Błyskotliwe, lekkie kino pokazujące zmiany społeczno-kulturowe, jakie dokonały się pod koniec lat pięćdziesiątych XX wieku w Australii.

Natomiast w Cinemax2 "Nagle, niespodziewanie" (20 października). Antonio (Giampiero De Concilio) ma siedemnaście lat i marzy, żeby zostać piłkarską gwiazdą. Chłopak dorasta w małej wiosce na południu Włoch skąd ciężko jest się wyrwać. Problem stanowi również jego kochająca matka Miriam (Anna Foglietta), która marzy o odbudowaniu rodziny. Nagle Antonio i Miriam stają przed ogromną szansą. W życiu chłopaka pojawia się łowca talentów, który szuka obiecujących młodych piłkarzy do parmeńskiej drużyny Primavera. Szybko jednak przyjdzie mu się przekonać, że za każde marzenie trzeba zapłacić wysoką cenę.

Komentarze (1 - 2 z 2)

Aktykul dodamy w trakcie filmowego weekendu premium.O 21.:44 w trakcie pierwszego z listy. Ja wiem że media2 jest serwisem amatorskim ale żeby takie wpadki mieć.
 5  
W dzisiejszych czasach PREMIUM TV to serwisy streamingowe oferujące filmy na żądanie. Netflix, CDA, Ipla. Kanały filmowe mogłyby nie istnieć - idzie bez tego żyć ale z drugiej strony są ludzie dla których inspiracją jest tygodnik z programem TV i telewizor w domu jako główny punkt odniesienia w salonie. To wyjaśnia wszystko dla kogo to istnieje. Najbardziej w tym wszystkim wkurza fakt, że żeby oglądać filmy z USA to trzeba za to płacić Francuzom (nc+), Niemcom... Polski naród głupi, wszystko kupi.
 1